Трагедија на фестивал во Сплит  24 годишно момче се задушило од ќесичка со марихуана

Трагедија на фестивал во Сплит: 24-годишно момче се задушило од ќесичка со марихуана

Бркај работа | пред 9 месеци

Дваесет и четиригодишно момче загина поради давење од пластична ќесичка со марихуана, откако сплитската полиција на фестивалот „Ултра“ го привела под сомнение дека поседува дрога. Како што соопшти полицијата,...

Трагедија на фестивал во Сплит  24 годишно момче се задушило од ќесичка со марихуана

Трагедија на фестивал во Сплит: 24-годишно момче се задушило од ќесичка со марихуана

ТВ Нова | пред 9 месеци

Дваесет и четиригодишно момче загина поради давење од пластична ќесичка со марихуана, откако сплитската полиција на фестивалот „Ултра“ го привела под сомнение дека поседува дрога. Како што соопшти полицијата,...

Трагедија на фестивал во Сплит  24 годишно момче се задушило од ќесичка со марихуана

Трагедија на фестивал во Сплит: 24-годишно момче се задушило од ќесичка со марихуана

Курир | пред 9 месеци

Како што соопшти полицијата, вчера околу 20:30 полициските службеници му пришле на момчето за да го идентификуваат. Се сомневале дека поседува дрога, а момчето почнало да бега. Малку потоа тој бил фатен...

24 годишно момче се задушило од ќесичка со марихуана

24 годишно момче се задушило од ќесичка со марихуана

Република | пред 9 месеци

Дваесет и четиригодишно момче загина поради давење од пластична ќесичка со марихуана, откако сплитската полиција на фестивалот „Ултра“ го привела под сомнение дека поседува дрога. Како што соопшти полицијата,...

Трагедија на фестивал во Сплит  24 годишно момче се задушило од ќесичка со марихуана

Трагедија на фестивал во Сплит: 24-годишно момче се задушило од ќесичка со марихуана

MK News | пред 9 месеци

Дваесет и четиригодишно момче загина поради давење од пластична ќесичка со марихуана, откако сплитската полиција на фестивалот „Ултра“ го привела под сомнение дека поседува дрога. Како што соопшти полицијата,...

Младо момче се задушило од ќесичка со марихуана

Младо момче се задушило од ќесичка со марихуана

Пулс 24 | пред 9 месеци

Дваесет и четиригодишно момче загина поради давење од пластична ќесичка со марихуана, откако сплитската полиција на фестивалот „Ултра“ го привела под сомнение дека поседува дрога. Како што соопшти полицијата,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност