Се разбудиле од спиење и виделе што и прави соседот на кравата   следел шок

Се разбудиле од спиење и виделе што и прави соседот на кравата - следел шок

Прес 24 | пред 9 месеци

Семејството Спахиќ останало во шок кога видело дека нивниот сосед во шталата им ја силува кравата. - Го видов соседот како ја силува кравата. Се качи на канта, ги спушти панталоните а неа опашот и беше...

Станале од спиење и останале во шок   Сосед во шталата им ја силува кравата

Станале од спиење и останале во шок - Сосед во шталата им ја силува кравата

Exclusive | пред 9 месеци

Семејството Спахиќ останало во шок кога видело дека нивниот сосед во шталата им ја силува кравата. - Го видов соседот како ја силува кравата. Се качи на канта, ги спушти панталоните а неа опашот и беше...

Станале од спиење и останале во шок    Сосед во шталата им ја силува кравата

Станале од спиење и останале во шок - Сосед во шталата им ја силува кравата

Сител | пред 9 месеци

Семејството Спахиќ останало во шок кога видело дека нивниот сосед во шталата им ја силува кравата. - Го видов соседот како ја силува кравата. Се качи на канта, ги спушти панталоните а неа опашот и беше...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност