Трајановски за Алфа Ќе поднесам кандидатура во партијата а таму ќе видиме што понатаму

Трајановски за Алфа: Ќе поднесам кандидатура во партијата, а таму ќе видиме што понатаму

Курир | пред 9 месеци

-Најпрво да гледаме да се распишат изборите. Да гледаме дека навреме ќе бидат распишани локални избори. Потоа во партијата има процедура, како во сите, така и во нашата има процедури, посочи Трајановски....

Трајановски Ќе поднесам кандидатура во партијата а таму ќе видиме што понатаму

Трајановски: Ќе поднесам кандидатура во партијата, а таму ќе видиме што понатаму

Курир | пред 9 месеци

-Најпрво да гледаме да се распишат изборите. Да гледаме дека навреме ќе бидат распишани локални избори. Потоа во партијата има процедура, како во сите, така и во нашата има процедури, посочи Трајановски....

Трајановски за Алфа Ќе поднесам кандидатура во партијата а таму ќе видиме што понатаму

Трајановски за Алфа: Ќе поднесам кандидатура во партијата, а таму ќе видиме што понатаму

Прес 24 | пред 9 месеци

Јас ќе ја поднесам кандидатурата во партијата и таму треба да одлучиме како понатаму, истакна во денешното гостување на Телевизија Алфа градоначалникот на Скопје, Коце Трајановски откако беше прашан дали...

Трајановски за Алфа Ќе поднесам кандидатура во партијата а таму ќе видиме што понатаму

Трајановски за Алфа: Ќе поднесам кандидатура во партијата, а таму ќе видиме што понатаму

Денешен | пред 9 месеци

Јас ќе ја поднесам кандидатурата во партијата и таму треба да одлучиме како понатаму, истакна во денешното гостување на Телевизија Алфа градоначалникот на Скопје, Коце Трајановски откако беше прашан дали...

Трајановски за Алфа Ќе поднесам кандидатура во партијата а таму ќе видиме што понатаму

Трајановски за Алфа: Ќе поднесам кандидатура во партијата, а таму ќе видиме што понатаму

Вистина | пред 9 месеци

Јас ќе ја поднесам кандидатурата во партијата и таму треба да одлучиме како понатаму, истакна во денешното гостување на Телевизија Алфа градоначалникот на Скопје, Коце Трајановски откако беше прашан дали...

Трајановски Ќе поднесам кандидатура во партијата а таму ќе видиме што понатаму

Трајановски: Ќе поднесам кандидатура во партијата, а таму ќе видиме што понатаму

Денешен | пред 9 месеци

Јас ќе ја поднесам кандидатурата во партијата и таму треба да одлучиме како понатаму, истакна во денешното гостување на Телевизија Алфа градоначалникот на Скопје, Коце Трајановски откако беше прашан дали...

ТРАЈАНОВСКИ Ќе поднесам кандидатура во партијата а потоа има процедура и се селектираат кандидатите

ТРАЈАНОВСКИ: Ќе поднесам кандидатура во партијата, а потоа има процедура и се селектираат кандидатите

Infomax | пред 9 месеци

Јас ќе ја поднесам кандидатурата во партијата и таму треба да одлучиме како понатаму, истакна во денешното гостување на Телевизија Алфа градоначалникот на Скопје, Коце Трајановски откако беше прашан дали...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност