Објавени детали за убиството на Закинтос  Го клоцале по глава 19 пати

Објавени детали за убиството на Закинтос: Го клоцале по глава 19 пати

Кајгана | пред 9 месеци

Грчкиот дневен весник „Elefteros Tipos“ објави морничави детали од истрагата за убиството на Американецот Бакари Хендерсон на Закинтос. Група насилници го нападнале момчето и го удриле по глава 19 пати....

Американецот на Закинтос добил 19 удари во глава   Србинот кој го зададе првиот удар доби притвор

Американецот на Закинтос добил 19 удари во глава – Србинот кој го зададе првиот удар доби притвор

MK News | пред 9 месеци

Грчкиот весник „Елефтерос типос” објави податоци од истрагата за убиството на Американецот Бакари Хендерсон на Закинтос наведувајќи прецизен опис на неговите повреди. Врз основа на доказите, податоци и...

Детали за убиството на Закинтос  Починал по 3 тиот удар во глава  му задале вкупно 19

Детали за убиството на Закинтос: Починал по 3-тиот удар во глава, му задале вкупно 19

Сител | пред 9 месеци

Грчкиот дневен весник „Elefteros Tipos“ објави морничави детали од истрагата за убиството на Американецот Бакари Хендерсон на Закинтос. Група насилници го нападнале момчето и го удриле по глава 19 пати....

Обвинетите Срби за убиството на Закинтос  Дојдовме на одмор  не за да убиеме некого

Обвинетите Срби за убиството на Закинтос: Дојдовме на одмор, не за да убиеме некого

Република | пред 9 месеци

Смртта на Американецот Бакари Хендерсон (22) кој бил претепан од неколку Српски туристи на Закинтос, веќе некое време е во центарот на вниманието во медиумите кај јужниот, како и кај северниот сосед. За...

УБИСТВО НА ЗАКИНТОС  Американецот  бил како топка   добил 19 удари во глава  Србинот кој го зададе првиот удар доби притвор

УБИСТВО НА ЗАКИНТОС: Американецот „бил како топка“ -добил 19 удари во глава, Србинот кој го зададе првиот удар доби притвор

Фактор | пред 9 месеци

Грчките медиуми “Elefteros typos“ дошле до податоци од истрагата за убиството на Бакари Хендерсон во Лаганас во кои се наведуваат точните податоци за неговите повреди. Врз основа на доказите, снимки и...

Хендерсон кој беше претепан до смрт на Закинтос добил 19 удари во главата

Хендерсон кој беше претепан до смрт на Закинтос добил 19 удари во главата

Таратур | пред 9 месеци

Грчкиот весник Елефтерос типос објави податоци од истрагата за убиството на Американецот Бакари Хендерсон на Закинтос, наведувајќи прецизен опис на неговите повреди. Врз основа на доказите, податоци и...

Американецот на Закинтос добил 19 удари во глава

Американецот на Закинтос добил 19 удари во глава

Актуелно24 | пред 9 месеци

Грчкиот весник “Елефтерос типос” објави податоци од истрагата за убиството на Американецот Бакари Хендерсон на Закинтос, наведувајќи прецизен опис на неговите повреди. Врз основа на доказите, податоци...

Американецот на Закинтос добил 19 удари во глава

Американецот на Закинтос добил 19 удари во глава

Макфакс | пред 9 месеци

Грчкиот весник “Елефтерос типос” објави податоци од истрагата за убиството на Американецот Бакари Хендерсон на Закинтос, наведувајќи прецизен опис на неговите повреди. Врз основа на доказите, податоци...

Проговори и српската хостеса од Закинтос која се сликала со Американецот

Проговори и српската хостеса од Закинтос која се сликала со Американецот

Локално | пред 9 месеци

После немилите настани на грчкиот остров Закинтос, тамошните медиуми дошле до девојката од барот, српската хостеса поради која наводно почнала тепачката. Грчките медиуми нејзиното име не го откриваат,...

Погребан американскиот турист што го претепаа Срби

Погребан американскиот турист што го претепаа Срби

Макфакс | пред 9 месеци

Американскиот турист Бакари Хендерсон, кој беше претепан до смрт на грчкиот остров Закинтос, беше погребан денеска во својот роден град Остин, во американската држава Тексас, пренесува АП. Локалната телевизија...

Погребан американскиот турист што го претепаа Срби

Погребан американскиот турист што го претепаа Срби

Актуелно24 | пред 9 месеци

Американскиот турист Бакари Хендерсон, кој беше претепан до смрт на грчкиот остров Закинтос, беше погребан денеска во својот роден град Остин, во американската држава Тексас, пренесува АП. Локалната телевизија...

Погребан американскиот турист што го претепаа Срби

Погребан американскиот турист што го претепаа Срби

Sky | пред 9 месеци

Американскиот турист Бакари Хендерсон, кој беше претепан до смрт на грчкиот остров Закинтос, беше погребан денеска во својот роден град Остин, во американската држава Тексас, пренесува АП. Локалната телевизија...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност