На срамежливиот принц му треба убедување

На срамежливиот принц му треба убедување

Идивиди | пред 9 месеци

Принцот Џорџ не е воопшто срамежливо дете, сепак за време на посетата на Полска, му требаше малку повеќе убедување при излегувањето од авион. За разлика од малата Шарлот, која смирено ја гледаше толпата...

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со принцот Џорџ

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со принцот Џорџ ...

Фемина | пред 9 месеци

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам заедно со двете дечиња ја започнаа петдневната турнеја низ Полска и Германија. Кралскиот пар со принцот Џорџ и принцезата Шарлот денес пристигна во Варшава. Облечена...

Модните моменти на војвоткта Кетрин кои се  копии  на стилот на принцезата Дијана

Модните моменти на војвоткта Кетрин кои се „копии“ на стилот на принцезата Дијана

Позитив | пред 9 месеци

Стилот на припадниците на кралското семејство секогаш бил под лупата на модните критичари, бил осудуван а неретко и споредуван. Стилските избори на војвотката Кетрин честопати се споредувани со модните...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност