Започна реконструкција на главната улица во Глумово

Започна реконструкција на главната улица во Глумово

Курир | пред 9 месеци

На почетокот на градежните работи присуствуваа градоначалниците на Град Скопје и општина Сарај, Коце Трајановски и Беким Мурати, и директорот на ЈП „Улици и патишта“, Синиша Ивановски. – Со овој проект...

Започна реконструкцијата на главната улица во населеното место Глумово  ФОТО ВИДЕО

Започна реконструкцијата на главната улица во населеното место Глумово (ФОТО+ВИДЕО)

ТВ Нова | пред 9 месеци

Започнаа градежните работи на реконструкцијата на главната улица во населеното место Глумово во Општина Сарај. На почетокот на градежните работи присуствуваа градоначалникот на Град Скопје, Коце Трајановски,...

Започна реконструкцијата на главната улица во населеното место Глумово

Започна реконструкцијата на главната улица во населеното место Глумово

Денешен | пред 9 месеци

Започнаа градежните работи на реконструкцијата на главната улица во населеното место Глумово во Општина Сарај. На почетокот на градежните работи присуствуваа градоначалникот на Град Скопје, Коце Трајановски,...

Започна реконструкцијата на главната улица во населеното место Глумово

Започна реконструкцијата на главната улица во населеното место Глумово

Курир | пред 9 месеци

Започнаа градежните работи на реконструкцијата на главната улица во населеното место Глумово во Општина Сарај. На почетокот на градежните работи присуствуваа градоначалникот на Град Скопје, Коце Трајановски,...

Започна реконструкцијата на главната улица во населеното место Глумово

Започна реконструкцијата на главната улица во населеното место Глумово

Скопје Инфо | пред 9 месеци

Започнаа градежните работи на реконструкцијата на главната улица во населеното место Глумово во Општина Сарај. На почетокот на градежните работи присуствуваа градоначалникот на Град Скопје, Коце Трајановски,...

Започна реконструкција на главната улица во Глумово

Започна реконструкција на главната улица во Глумово

Сител | пред 9 месеци

Град Скопје денеска започна со реконструкција на еден километар на главната улица во населеното место Глумово во општина Сарај. На почетокот на градежните работи присуствуваа градоначалниците на Град Скопје...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност