Важно да се знае   прозорот од автомобилот може да се искрши со само еден потег

Важно да се знае - прозорот од автомобилот може да се искрши со само еден потег

Прес 24 | пред 9 месеци

Поголемиот број луѓе сметаат дека е невозможно прозорот од автомобилот да се скрши  толку лесно само што ќе се користи еден прст. Замислете да се најдете во ситуација кога ќе морате итно да помогнете некому...

Важно е да се знае  Прозорот на автомобилот може да се скрши само со еден прст во случај на опасност

Важно е да се знае: Прозорот на автомобилот може да се скрши само со еден прст во случај на опасност

Македонија Денес | пред 9 месеци

На голем број луѓе им звучи неверојатно дека прозорот од автомобилот може да скрши толку лесно што за тоа се користи само еден прст. Замислете да се најдете во ситуација да морате итно да помогнете на...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност