Евакуирани и македонски туристи  Поплави ја однесоа плажата во Грција

Евакуирани и македонски туристи: Поплави ја однесоа плажата во Грција

ТВ Нова | пред 9 месеци

Големо невреме во туристичкото место Торини на вториот крак во Грција. Обилни дождови и поплави. Водата носела се пред себе. Оштетени се многу автомобили на туристите. А туристи кои биле сместени на првите...

Евакуирани и македонски туристи  поплава однесе плажа во Грција

Евакуирани и македонски туристи, поплава однесе плажа во Грција

Република | пред 9 месеци

Големо невреме во туристичкото место Торини на вториот крак во Грција. Обилни дождови и поплави. Водата носела се пред себе. Оштетени се многу автомобили на туристите. А туристи кои биле сместени на првите...

ЕВАКУИРАНИ И МАКЕДОНСКИ ТУРИСТИ   Поплави ја однесоа и плажата во Грција

ЕВАКУИРАНИ И МАКЕДОНСКИ ТУРИСТИ – Поплави ја однесоа и плажата во Грција

MK News | пред 9 месеци

Големо невреме во туристичкото место Торини на вториот крак во Грција. Обилни дождови и поплави. Водата носела се пред себе. Оштетени се многу автомобили на туристите. А туристи кои биле сместени на првите...

Евакуирани македонски туристи  поплави однесоа плажа во Грција

Евакуирани македонски туристи, поплави однесоа плажа во Грција

Вечер | пред 9 месеци

Големо невреме во туристичкото место Торони на вториот крак во Грција. Обилни дождови и поплави. Водата носела се пред себе. Оштетени се многу автомобили на туристите. А туристи кои биле сместени на првите...

Страшни сцени од Халкидики  Евакуирани туристи  поплавени хотели  автомобили  улици

Страшни сцени од Халкидики: Евакуирани туристи, поплавени хотели, автомобили, улици

Сител | пред 9 месеци

Големо невреме во туристичкото место Торини на вториот крак во Грција. Обилни дождови и поплави. Водата носела се пред себе. Оштетени се многу автомобили на туристите. А туристи кои биле сместени на првите...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност