Карлеуша обајви фотографија од свекрвата и напиша

Карлеуша обајви фотографија од свекрвата и напиша…

Република | пред 9 месеци

Иако Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ уживаат во луксуз, неговите родители живеат многу скромно. Сепак, колкку и да е зафатен со обврски во Истанбул, или пак со луксузни патувања, Душко не...

Потполно различна од снаата  Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша

Потполно различна од снаата: Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша

Exclusive | пред 9 месеци

Иако сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ добро заработува, сепак неговите родители живеат скромен живот во куќата која ја имале пред Тошиќ да стане популарен. На социјалните мрежи се појави фотографија...

КОМПЛЕТНО РАЗЛИЧНИ  Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша

КОМПЛЕТНО РАЗЛИЧНИ: Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша!

Курир | пред 9 месеци

Но иако Душко одлично заработува неговите родители живеат скромно во домот, кој го имале и пред славата на Душко. Од време на време фудбалерот оди во родниот Орловат во Војводина, каде што живеат неговите...

Јелена Карлеуша ја покажа свекрва си

Јелена Карлеуша ја покажа свекрва си

Убавина и здравје | пред 9 месеци

По Адриана Лима и Емина Јаховиќ , и Јелена Карлеуша одлучи да ја покаже својата свекрва, фотографирана со синот Душко Тошиќ . Емина Јаховиќ ѝ го честита роденденот на свекрва си (ФОТО)

Сосема се различни  Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша

Сосема се различни: Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша

Прес 24 | пред 9 месеци

Познато е дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ водат живот на висока нога, но семејството на Душко, неговите мајка и татко живеат скромно и се сосема поразлични од Јелена. Деновиве Карлеуша на Инстаграм...

КОМПЛЕТНО РАЗЛИЧНИ  Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша

КОМПЛЕТНО РАЗЛИЧНИ: Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша!

Вистина | пред 9 месеци

Познато е дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ водат живот на висока нога, а поп дивата постојано се фали со скапи чевли и облека. Но иако Душко одлично заработува неговите родители живеат скромно во домот,...

Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша

Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша

Сител | пред 9 месеци

Познато е дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ водат живот на висока нога, но семејството на Душко, неговите мајка и татко живеат скромно и се сосема поразлични од Јелена. Деновиве Карлеуша на Инстаграм...

Емина Јаховиќ ѝ го честита роденденот на свекрва си

Емина Јаховиќ ѝ го честита роденденот на свекрва си

Убавина и здравје | пред 9 месеци

Емина Јаховиќ Сандал спаѓа во снаите што имаат добар однос со свекрвата, па така по повод роденденот на мајката на нејзиниот сопруг Мустафа , таа и’ испрати роденденска честитка на Тулин Илери . „Среќен...

Сопругот се потсети на годишната  Ноќ кога Јелена Карлеуша го доживеа најголемиот страв

Сопругот се потсети на годишната: Ноќ кога Јелена Карлеуша го доживеа најголемиот страв

Сител | пред 9 месеци

Српскиот фудбалски интернационалец Душко Тошиќ се потести на неуспешниот воен пуч во Турција од пред година дена и повторно ја објави фотографијата на која се гледа како позира пред тенк.ж Турција на 15....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност