Бесплатен влез за сите натпревари на Трофеј Македонија

Бесплатен влез за сите натпревари на „Трофеј Македонија“

Скопје Инфо | пред 9 месеци

Од четврток до сабота во Скопје ќе се одржи Меѓународниот кошаркарски турнир „Трофеј Македонија“. Во македонската престолнина ќе гостуваат селекциите на Португалија, Холандија и на Босна и Херцеговина...

Слободен влез за натпреварите на Трофеј Македонија

Слободен влез за натпреварите на „Трофеј Македонија“

Макфакс | пред 9 месеци

Македонската кошаркарска федерација од четврток до сабота ќе биде домаќин на турнирот „Трофеј Македонија“. Во Скопје ќе гостуваат националните тимови на Португалија, Холандија и на Босна и Херцеговина....

Бесплатен влез за сите натпревари на Трофеј Македонија

Бесплатен влез за сите натпревари на „Трофеј Македонија“

A1on | пред 9 месеци

Од четврток до сабота во Скопје ќе се одржи Меѓународниот кошаркарски турнир „Трофеј Македонија“. Во македонската престолнина ќе гостуваат селекциите на Португалија, Холандија и на Босна и Херцеговина...

Бесплатен влез на Трофејот Македонија

Бесплатен влез на „Трофејот Македонија“

Exclusive | пред 9 месеци

Од четврток до сабота во Скопје ќе се одржи турнирот „Трофеј Македонија“. Јорданчо Давидков селекторот на најдобрата македонска репрезентација ќе има можност да ја провери моменталната подготвеност на...

Гледајте кошарка бесплатно  слободен влез за сите натпревари на Трофеј Македонија

Гледајте кошарка бесплатно - слободен влез за сите натпревари на „Трофеј Македонија“

+Инфо | пред 9 месеци

Од четврток до сабота во Скопје ќе се одржи Меѓународниот кошаркарски турнир „Трофеј Македонија“. Во македонската престолнина ќе гостуваат селекциите на Португалија, Холандија и на Босна и Херцеговина...

Бесплатен влез за сите натпревари на Трофеј Македонија

Бесплатен влез за сите натпревари на „Трофеј Македонија“

Курир | пред 9 месеци

– Во интерес да „VIP Арената“ при спортскиот центар „Борис Трајковски“ биде што повеќе полна, Македонската кошаркарска федерација одлучи да ги отвори вратите за сите натпревари. Поддршката од трибините...

Бесплатен влез на Трофејот Македонија

Бесплатен влез на „Трофејот Македонија“

Сител | пред 9 месеци

Од четврток до сабота во Скопје ќе се одржи турнирот „Трофеј Македонија“. Јорданчо Давидков селекторот на најдобрата македонска репрезентација ќе има можност да ја провери моменталната подготвеност на...

Бесплатен влез за сите натпревари на Трофеј Македонија

Бесплатен влез за сите натпревари на "Трофеј Македонија"

Вечер | пред 9 месеци

Во интерес да „VIP Арената" при спортскиот центар „Борис Трајковски" биде што повеќе полна, Македонската кошаркарска федерација одлучи да ги отвори вратите за сите натпревари. Поддршката од трибините е...

Бесплатен влез за сите натпревари на Трофеј Македонија

Бесплатен влез за сите натпревари на „Трофеј Македонија“

ТВ 21 | пред 9 месеци

Од четврток до сабота во Скопје ќе се одржи Меѓународниот кошаркарски турнир „Трофеј Македонија“. Во македонската престолнина ќе гостуваат селекциите на Португалија, Холандија и на Босна и Херцеговина...

Вратите за Трофеј Македонија отворени кошаркарите стартуваат со Португалија

Вратите за „Трофеј Македонија“ отворени, кошаркарите стартуваат со Португалија

Гол | пред 9 месеци

Од овој четврток, па сè до сабота во Скопје ќе се одржи кошаркарскиот турнир „Трофеј Македонија“. Во нашиот главен град ќе гостуваат сениорските селекции на Португалија, Холандија и на Босна и Херцеговина...

Бесплатен влез за сите натпревари на Трофеј Македонија

Бесплатен влез за сите натпревари на „Трофеј Македонија“

Слободна Македонија | пред 9 месеци

Од четврток до сабота во Скопје ќе се одржи Меѓународниот кошаркарски турнир „Трофеј Македонија“. Во македонската престолнина ќе гостуваат селекциите на Португалија, Холандија и на Босна и Херцеговина...

Холандија БиХ и Португалија ќе играат на Трофеј Македонија

Холандија, БиХ и Португалија ќе играат на „Трофеј Македонија“

Sportmedia | пред 9 месеци

Дуелите ќе се играат од четврток до сабота во „ВИП арената“, а влезот ќе биде бесплатен Македонската кошаркарска репрезентација од четврток па се до сабота ќе биде домаќин на „Трофеј Македонија“. Овој...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност