Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

A1on | пред 9 месеци

Прекин во електроснабдувањето, поплавени патишта и откажани летови, се последиците на силните бури што го погодија главниот град на сојузната американска држава Аризона, Феникс. Најмалку девет лица, пет...

СТРАШНО НЕВРЕМЕ ВО ФЕНИКС  Поплавени објекти  патишта  откажани летови

СТРАШНО НЕВРЕМЕ ВО ФЕНИКС: Поплавени објекти, патишта, откажани летови

Фактор | пред 9 месеци

Поплавени патишта и откажани летови има во главниот град на сојузната американска држава Аризона, Феникс. Најмалку девет лица, пет деца и четворица возрасни загинаа во поројниот дожд што го зафати националниот...

Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

Бркај работа | пред 9 месеци

Прекин во електроснабдувањето, поплавени патишта и откажани летови, се последиците на силните бури што го погодија главниот град на сојузната американска држава Аризона, Феникс. Најмалку девет лица, пет...

Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

Курир | пред 9 месеци

Најмалку девет лица, пет деца и четворица возрасни загинаа во поројниот дожд што го зафати националниот парк Тонто во Аризона, а 13-годишно момче се води како исчезнато. Четири други лица се спасени. Поради...

Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

+Инфо | пред 9 месеци

Прекин во електроснабдувањето, поплавени патишта и откажани летови, се последиците на силните бури што го погодија главниот град на сојузната американска држава Аризона, Феникс. Најмалку девет лица, пет...

Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

ТВ Нова | пред 9 месеци

Прекин во електроснабдувањето, поплавени патишта и откажани летови, се последиците на силните бури што го погодија главниот град на сојузната американска држава Аризона, Феникс. Најмалку девет лица, пет...

Најмалку 9 лица загинаа во невреме во Аризона

Најмалку 9 лица загинаа во невреме во Аризона

Алфа | пред 9 месеци

Прекин во електроснабдувањето, поплавени патишта и откажани летови, се последиците на силните бури што го погодија главниот град на сојузната американска држава Аризона, Феникс. Прекин во електроснабдувањето, поплавени...

Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

Денешен | пред 9 месеци

Прекин во електроснабдувањето, поплавени патишта и откажани летови, се последиците на силните бури што го погодија главниот град на сојузната американска држава Аризона, Феникс. Најмалку девет лица, пет...

Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

Најмалку девет лица загинаа во невреме во Аризона

Слободна Македонија | пред 9 месеци

Прекин во електроснабдувањето, поплавени патишта и откажани летови, се последиците на силните бури што го погодија главниот град на сојузната американска држава Аризона, Феникс. Најмалку девет лица, пет...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност