SuperWine   Еротска мешавина од море и вино  ФОТОГАЛЕРИЈА

SuperWine – Еротска мешавина од море и вино (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Курир | пред 9 месеци

Конценпцијата на овој настан е нешто помеѓу летна винска забава и салон на вино на отворено, со програма со музички и моден дел, што го прави единствено винско случување на Блаканот. Винските љубители...

SuperWine   Еротска мешавина од море и вино  ФОТОГАЛЕРИЈА

SuperWine – Еротска мешавина од море и вино (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Вистина | пред 9 месеци

Производители и љубители на вино од целиот свет минатиот викенд се собраа на винскиот настан „SuperWine“ , кој по петти пат се одржа во луксузниот тиватски Јахтинг клуб, во Црна Гора. Конценпцијата на...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност