Спасувачка операција за романски алпинист заглавен на Олимп

Спасувачка операција за романски алпинист заглавен на Олимп

A1on | пред 9 месеци

Грчки спасувачки екипи претпладнево ги продолжија напорите за спасување на романски алпинист, кој од саботата е заглавен на планината Олимп. Напорите за спасување ги отежнува непристапната место каде што...

Спасувачка операција за романски алпинист заглавен на Олимп

Спасувачка операција за романски алпинист заглавен на Олимп

+Инфо | пред 9 месеци

Грчки спасувачки екипи претпладнево ги продолжија напорите за спасување на романски алпинист, кој од саботата е заглавен на планината Олимп. Напорите за спасување ги отежнува непристапната место каде што...

Спасувачка операција за романски алпинист заглавен на Олимп

Спасувачка операција за романски алпинист заглавен на Олимп

ТВ Нова | пред 9 месеци

Грчки спасувачки екипи претпладнево ги продолжија напорите за спасување на романски алпинист, кој од саботата е заглавен на планината Олимп. Напорите за спасување ги отежнува непристапната место каде што...

Спасувачка операција за романски алпинист заглавен на Олимп

Спасувачка операција за романски алпинист заглавен на Олимп

Република | пред 9 месеци

Грчки спасувачки екипи претпладнево ги продолжија напорите за спасување на романски алпинист, кој од саботата е заглавен на планината Олимп. Напорите за спасување ги отежнува непристапната место каде што...

Спасувачка операција за романски алпинист заглавен на Олимп

Спасувачка операција за романски алпинист заглавен на Олимп

Сител | пред 9 месеци

Грчки спасувачки екипи претпладнево ги продолжија напорите за спасување на романски алпинист, кој од саботата е заглавен на планината Олимп. Напорите за спасување ги отежнува непристапната место каде што...

Романски алпинист заглавен на Олимп

Романски алпинист заглавен на Олимп

Вечер | пред 9 месеци

Грчки спасувачки екипи претпладнево ги продолжија напорите за спасување на романски алпинист, кој од саботата е заглавен на планината Олимп. Напорите за спасување ги отежнува непристапната место каде што...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност