Филмот кој на Канскиот филмски фестивал беше прекинат после 5 минути прикажување   дознајте зошто

Филмот кој на Канскиот филмски фестивал беше прекинат после 5 минути прикажување – дознајте зошто

Таратур | пред 11 месеци

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Прекината премиера на Канскиот филмски фестивал

Прекината премиера на Канскиот филмски фестивал

Кајгана | пред 11 месеци

Премиерата на филмот „Окја” на Канскиот филмски фестивал беше прекината само пет минути по почетокот поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше израз...

Прекината премиера на Канскиот филмски фестивал

Прекината премиера на Канскиот филмски фестивал

Макфакс | пред 11 месеци

Премиерата на филмот „Окја” на Канскиот филмски фестивал беше прекината само пет минути по почетокот поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше израз...

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

+Инфо | пред 11 месеци

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

Локално | пред 11 месеци

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Прекинат филм на Канскиот фестивал поради негодување на публиката

Прекинат филм на Канскиот фестивал поради негодување на публиката

Вест | пред 11 месеци

Ваквата реакција на публиката претставуваше израз на револт и знак на протест затоа што продуцентот на филмот, компанијата „Нетфликс“, одби да го прикажува остварувањето низ кино салите во Франција. Публиката...

Прекинат филм на Канскиот фестивал

Прекинат филм на Канскиот фестивал

Дневник | пред 11 месеци

Премиерата на филмот "Окја" на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

A1on | пред 11 месеци

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Скандал во Кан: Публиката прекина проекција на филм

Нетпрес | пред 11 месеци

Премиерната проекција на филмот „Окја“ на Канскиот филмски фестивал била прекината пет минути откако почнала. До тоа дошло поради извици на негодување од публиката, бидејќи американската компанија „Нетфликс“...

Скандал во Кан  Публиката прекина проекција на филм

Скандал во Кан: Публиката прекина проекција на филм

Курир | пред 11 месеци

До тоа дошло поради извици на негодување од публиката, бидејќи американската компанија „Нетфликс“ одбила да го прикажува филмот во француските кина. Без објаснување, набрзо откако е прекината проекцијата,...

ХАОС НА КАНСКИОТ ФЕСТИВАЛ   Прекината премиера откако

ХАОС НА КАНСКИОТ ФЕСТИВАЛ - Прекината премиера откако...

Sky | пред 11 месеци

Премиерата на филмот „Окја” на Канскиот филмски фестивал беше прекината само пет минути по почетокот поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше израз...

Публиката запре премиера на Канскиот фестивал

Публиката запре премиера на Канскиот фестивал!

Вечер | пред 11 месеци

Премиерата на филмот „Окја" на Канскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокот, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Публиката во Кан го исвирка филмот  Окја   кој по пет минути прикажување беше прекинат

Публиката во Кан го исвирка филмот „Окја“, кој по пет минути прикажување беше прекинат

еМАГАЗИН | пред 11 месеци

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

Сител | пред 11 месеци

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност