Хорор Деца изгладнети во сиропиталиште нозете им се слаби како чепкалки кожата им виси

Хорор: Деца изгладнети во сиропиталиште, нозете им се слаби како чепкалки, кожата им виси

Прес 24 | на 4.2017

Смртта им се заканува на штитениците на сиропиталиште во Минс во Белорусија. Околу 100 деца со години се изгладнувани, до таа граница што изгледаат како да живееле во нацистички логор, а не во дом за сираци....

Хорор Деца изгладнети во сиропиталиште нозете им се слаби како чепкалки кожата им виси

Хорор: Деца изгладнети во сиропиталиште, нозете им се слаби како чепкалки, кожата им виси!

Exclusive | на 4.2017

Смртта им се заканува на штитениците на сиропиталиште во Минс во Белорусија. Околу 100 деца со години се изгладнувани, до таа граница што изгледаат како да живееле во нацистички логор, а не во дом за сираци....

ХОРОР Деца изгладнети во сиропиталиште нозете им се слаби како чепкалки кожата им виси

ХОРОР: Деца изгладнети во сиропиталиште, нозете им се слаби како чепкалки, кожата им виси

Exclusive | на 4.2017

Смртта им се заканува на штитениците на сиропиталиште во Минс во Белорусија. Околу 100 деца со години се изгладнувани, до таа граница што изгледаат како да живееле во нацистички логор, а не во дом за сираци....

Хорор Деца изгладнети во сиропиталиште нозете им се слаби како чепкалки кожата им виси

Хорор: Деца изгладнети во сиропиталиште, нозете им се слаби како чепкалки, кожата им виси

Сител | на 4.2017

Смртта им се заканува на штитениците на сиропиталиште во Минс во Белорусија. Околу 100 деца со години се изгладнувани, до таа граница што изгледаат како да живееле во нацистички логор, а не во дом за сираци....

Хорор Деца изгладнети деца во сиропиталиште нозете им се слаби како чепкалки кожата им виси

Хорор: Деца изгладнети деца во сиропиталиште, нозете им се слаби како чепкалки, кожата им виси

Сител | на 4.2017

Смртта им се заканува на штитениците на сиропиталиште во Минс во Белорусија. Околу 100 деца со години се изгладнувани, до таа граница што изгледаат како да живееле во нацистички логор, а не во дом за сираци....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност