Мајка и син загинаа од неплатени сметки за струја

Мајка и син загинаа од неплатени сметки за струја

Република | на 4.2017

М.М. (46) и нејзиниот 16-годишен син Д.М. загинаа од струен удар кога на нивната куќа во алексиначкото село Глоговица падна жица под напон. Трагедијата се случи во средата, а мајката настрадала во обид...

Цело село плаче по оваа трагедија  Ова се мајката и синот кои настрадаа бидејќи немаа како да ја платат сметката за струја

Цело село плаче по оваа трагедија: Ова се мајката и синот кои настрадаа бидејќи немаа како да ја платат сметката за струја

Прес 24 | на 4.2017

M.M (46) и нејзиниот 16-годишен син Д.М загинаа од струен удар, кога над  нивната куќа во Глоговица, Србија паднала жица под напон. Како што пишуваат српските медиуми, трагедијата се случила пред два дена,...

Жицата го погоди него  а настрада и мајка му од големиот напон откако се обидела да му помогне

Жицата го погоди него, а настрада и мајка му од големиот напон откако се обидела да му помогне

Reporter.mk | на 4.2017

Во страшна несреќа во селото Глоговиц кај Алексинца, настрада Маријана Петровиќ (46) и нејзиниот 16 годишен син, Д.М. Татко им за српски Телеграф раскажаа како дошло до трагедијата, а нивните потресни...

Починале во големи маки  Напон уби мајка и син откако жица падна над нивната куќа

Починале во големи маки: Напон уби мајка и син откако жица падна над нивната куќа

Прес 24 | на 4.2017

M.M (46) и нејзиниот 16-годишен син Д.М загинаа од струен удар, кога над  нивната куќа во Глоговица, Србија паднала жица под напон. Како што пишуваат српските медиуми, трагедијата се случила пред два дена,...

Молк на надлежните  Мајка и син загинаа зошто неможеле да ја платат стујата

Молк на надлежните: Мајка и син загинаа зошто неможеле да ја платат стујата

Сител | на 4.2017

М.М. (46) и нејзиниот 16-годишен син Д.М. загинаа од струен удар кога на нивната куќа во алексиначкото село Глоговица падна жица под напон. Трагедијата се случи во средата, а мајката настрадала во обид...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност