Колку килограми може реално да симнете до летото

Колку килограми може реално да симнете до летото?

Црно бело | на 4.2017

Доколку планирате да го фатите последниот воз за намалување на вишокот килограми, ви откриваме кој е најоптималниот исход на кој треба да се надевате. Тешко дека постои жена која е искрено или потполно...

Најбрзо се слабее со згоден тренер

Најбрзо се слабее со згоден тренер

iLike | на 4.2017

Најмоќна комбинација за губење на вишокот килограми и зацврстување на мускулите е плаќање членарина во фитнес центар или теретана, добро друштво и згоден тренер. Луѓето кои плаќаат за вежбање и тоа го...

Неколку причини за да го прескокнете редовниот тренинг

Неколку причини за да го прескокнете редовниот тренинг

Идивиди | на 4.2017

Велат дека секој ден е добар за вежбање, но во суштина не е секогаш така. Постојат ситуации кога е подобро да го прескокнете редовниот тренинг и да се посветите на нешто друго. 1) Доколку сте ненаспани...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност