Баша  Народот сам да го избира претседателот

Баша: Народот сам да го избира претседателот

Алсат-М | на 4.2017

Албанската опозиција нема да учествува во изборот на новиот претседател во Парламентот. Лидерот на Демократската партија, Љуљзим Баша, повика на уставни измени кои ќе овозможат шефот на државата да биде...

Албанија  Опозицијата најави радикализација на протестите

Албанија: Опозицијата најави радикализација на протестите

МТВ 1 | на 4.2017

Албанската опозиција најави радикализација на протестите со блокади на сите патни правци во земјата. Почнуваат в понеделник, ден пред посетата на германскиот преговарач за надминување на политичката криза...

Опозицијата во Албанија ќе ги радикализира протестите

Опозицијата во Албанија ќе ги радикализира протестите

Р.С. Европа | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата. За в понеделник, ден пред...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Утрински | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата. За в понеделник, ден пред...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Идивиди | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Точка | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Алсат-М | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција ќе ги радикализира протести

Албанската опозиција ќе ги радикализира протести

Канал 5 | на 4.2017

За во понеделник, ден пред доаѓањето во тирана на германскиот преговарач за надмнување на политичката криза во Албанија, Дејвид Мекалистер, кој е претседавач со комисијата за надворешни работи на европскиот...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Нетпрес | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

A1on | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

+Инфо | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

ТВ Нова | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Курир | на 4.2017

За в понеделник, ден пред доаѓањето во Тирана на германскиот преговарач за надмнување на политичката криза во Албанија, Дејвид Мекалистер, кој е претседавач со Комисијата за надворешни работи на Европскиот...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Локално | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Радикализација на протестите на опозицијата во Албанија

Радикализација на протестите на опозицијата во Албанија

Нова ТВ | на 4.2017

Опозицијата во Албанија од следната недела најави радикализација на протестите, со блокирање на сите патишта во земјата. За во вторник е најавено доаѓањето во Тирана на преговарачот за надмнување на политичката...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Пулс 24 | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

И по второто гласање парламентот на Албанија не одбра претседател на државата

И по второто гласање парламентот на Албанија не одбра претседател на државата

Таратур | на 4.2017

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и завчера во првиот круг на...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Вечер | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата Албанската опозиција, која...

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Сител | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Албанската опозиција најави радикализација на протестите

Слободна Македонија | на 4.2017

Албанската опозиција, која протестира без прекин од 18 февруари, од следната недела најави радикализација на протестите, почнувајќи со блокирање на сите патни правци во земјата, јави дописникот на МИА....

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Сител | на 4.2017

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и вчера во првиот круг на гласањето....

ВТОР КРУГ НА ГЛАСАЊЕ  Албанскиот Парламент не избра претседател на земјата

ВТОР КРУГ НА ГЛАСАЊЕ: Албанскиот Парламент не избра претседател на земјата

Телеграф | на 4.2017

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и вчера во првиот круг на гласањето....

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

A1on | на 4.2017

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и вчера во првиот круг на гласањето....

Албанскиот Парламент и денеска не избра претседател на земјата

Албанскиот Парламент и денеска не избра претседател на земјата

Р.С. Европа | на 4.2017

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран, ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и вчера во првиот круг на гласањето....

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Алсат-М | на 4.2017

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и вчера во првиот круг на гласањето....

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Албанскиот Парламент и во вториот круг гласање не избра претседател на земјата

Слободна Македонија | на 4.2017

Албанскиот Парламент денеска не избра нов претседател на државата, бидејќи ниту еден кандидат не беше номиниран ниту во вториот круг на гласањето. Истата ситуација се случи и вчера во првиот круг на гласањето....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност