Во Крива Паланка изложба  Убавината ја живееме

Во Крива Паланка изложба „Убавината ја живееме“

A1on | на 4.2017

Во уметничката галерија на Градски музеј Крива Паланка денеска беше отворена изложба на фотографии „Убавината ја живееме“ на авторот Љупчо Илиевски. Изложбата беше отворена во пресрет на 22 април, Светски...

Во Крива Паланка изложба  Убавината ја живееме

Во Крива Паланка изложба „Убавината ја живееме“

Сител | на 4.2017

Во уметничката галерија на  Градски музеј Крива Паланка денеска беше отворена изложба на фотографии „Убавината ја живееме“ на авторот Љупчо Илиевски. Изложбата беше отворена во пресрет на 22 април, Светски...

Изложба  Преспа   Убавината ја живееме  од Илиевски

Изложба „Преспа – Убавината ја живееме" од Илиевски

Вечер | на 4.2017

Македонскиот фотограф Љупчо Илиевски кој речиси 37 години активно се занимава со фотографија, ќе се претстави пред кривопаланечката публика со повеќе од 30 горографии кои ја отсликуваат природата на Преспанскиот...

Изложба на фотографии  Преспа   Убавината ја живееме  од Љупчо Илиевски

Изложба на фотографии „Преспа – Убавината ја живееме“ од Љупчо Илиевски

Cooltura | на 4.2017

Во Градскиот музеј Крива Паланка денеска, 21 април, со почеток во 12 часот ќе биде отворена изложба на фотографии „Преспа – Убавината ја живееме“ од македонскиот фотограф Љупчо Илиевски... Македонскиот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност