GRID.MK Ви нуди RSS за автоматско преземање на новите информации поставени на веб сајтот во вашата програма за читање на RSS (Firefox, Chrome...). Преку RSS веднаш ќе бидете известени за најновите информации објавени во некоја од категориите.

Вести

Забава и живот

Спорт

Останато

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност