притисни ентер »

Топ вести

Хумор

Ники Минаж го посрамоти американскиот шоумен Стивен Колберт

Ники Минаж го посрамоти американскиот шоумен Стивен Колберт

Американската пејачка Ники Минаж го засрами водителот Стивен Колберт во неговото популарно американско шоу додека го промовира нејзиниот нов албум Queen. Минај со рапување му порача на водителот дека по сексот со неа, тој во емисијата ќе се врати во полн сјај. Колберт посрамен си го скри црвеното лице по што следуваше хистерично смеење од публиката

(ВИДЕО) Кутии за мала нужда по улиците на Париз

(ВИДЕО) Кутии за мала нужда по улиците на Париз

Низ улиците на Париз се поставени дизајнирани кутии наменети за мала нужда.  Кога парижани ќе имаат потреба да мократ сега тоа ќе можат лесно да го направат на секое ќоше, во специјалните кутии во кои има и засадено цвеќе што ја  неутрализира напријатната миризба на урината. Одговорните лица сакаат да го решат проблемот со големиот број непримерни

Виц: Кондоми за разни „пациенти“

Виц: Кондоми за разни „пациенти“

Влегуваат малиот Трпе со татко му во продавница. Трпе до касата забележува едни чудни мастики. – Тато ај купи ми од овие. – Не сине тоа се кондоми, ги користат машките кога ќе пораснат, за да имаат сигурен секс. – А зошто се овие спакувани по 3 во една кутија? – Тоа се кондоми за средношколци, едно за петок, едно за сабота и едно за недела. – А овие

Виц: Судбината на една болва

Виц: Судбината на една болва

Разговараат две болви. Првата прашува: – Како си помина вчера? Втората: – Па, бев на опера. Бев во мустаќите на диригентот, прекрасно беше, се додека тој не кивна. Првата: – И, што се случи? Втората: – Па летнав помеѓу градите на пејачката. Таму беше многу топло и клизаво, така паѓав, надоле, надоле стана толку загушливо и смрдло, што паднав во несвест

Виц: Обид за самоубиство

Виц: Обид за самоубиство

Отишла баба на доктор со нож во колено. Докторот ја прашал што и е, зошто има нож, а бабата му одговорила: – Сакав да се самоубијам! Докторот: – Па во колено ли Бабава: – Па ми рекоа 2 прста под градите! Related Items: Виц loading... Виц: Обид за самоубиство

Правеше „кики челинџ“, па го собра полиција

Правеше „кики челинџ“, па го собра полиција

Дечки од Индија пробуваа да направат „кики челинџ“, да возат и да играат со една отворена врата, но не очекуваа дека полицијата ќе им се приклучи. okay this is actually the best one 😂 pic.twitter.com/PGU6A5EYWW — Dank Memes 💎💎💎 (@FreeMemesKids) 13 August 2018 Правеше „кики челинџ“, па го собра полиција

отвори во апликација