притисни ентер »

Ирина Шајк ги „заскокотка“ обожавателите со провокативна фотографија
Ирина Шајк ги „заскокотка“ обожавателите со провокативна фотографија

Ирина Шајк ги „заскокотка“ обожавателите со провокативна фотографија

Руската манекенка Ирина Шајк повторно ја „заскокотка“ имагинацијата на своите обожаватели. Имено, таа на Инстаграм објави селфи од хотелската соба, на кое позира во бикини и го покажа своето извајано тело во одразот во огледалото. Во преден план се секако стомачните мускули на манекенката, кои никого нема да остават рамнодушен… View this post on Instagram

ИРИНА ШАЈК БЛЕСКА – ГО ПРЕБОЛЕЛА ХОЛИВУДСКИОТ ШАРМЕР: Сега е во врска со еден познат Италијанец!

ИРИНА ШАЈК БЛЕСКА – ГО ПРЕБОЛЕЛА ХОЛИВУДСКИОТ ШАРМЕР: Сега е во врска со еден познат Италијанец!

Ирина Шајк, една од најубавите жени во светот, не тагувала долго откако се раздели со актерот Бредли Купер, а новите фотографии на кои блеска го потврдуваат тоа. Само пет месеци откако се раздели од холивудскиот шармер, Ирина е „фатена“ со нов маж на една прослава по наградите за најдобри иноватори во Њујорк. Славната манекенка не ја тргнувала насмевката

Таа го покажа совршеното тело

Таа го покажа совршеното тело

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк, поранешната девојка на Кристијано Роналдо, ги доведе мажите до лудило со новата фотографија објавена на Инстаграм. Иако 33-годишната Русинка не ја покажа својата глава на огледалото, тоа никој не ѝ го замери затоа што го покажа своето тело во минијатурно бикини. За еден ден доби скоро 400.000 лајкови. View this

Ирина Шајк  е во добра „форма“

Ирина Шајк е во добра „форма“

Руската манекенка Ирина Шајк повторно им ја разбуди фантазијата на своите фанови. Шајк објави фотографија на Инстаграм, односно жешко селфи во минијатурно бикини и го покажа своето секси тело во огледалото. Веруваме дека многумина го занемариле вискито кое се наоѓа на истата фоторгафија, а дали Ирина со овој потег ги провоцира бившите или мами нови

Манекенката се соблекла во бикини и го покажала совршеното тело

Манекенката се соблекла во бикини и го покажала совршеното тело

Убавата руска манекенка Ирина Шајк ги воодушевила своите фанови со најнова фотографија на која позирала во костим за капење. Селфито оваа убавица го направила каде што го прават и повеќе од девојките, пред огледало. Само што овој пат се фотографирала без лицето. Поточно, изгледа како намерно да се сликала така, сакајќи да го истакне своето совршено

Колку да го потсети што загуби: Бившата на Роналдо со провокативна фотка

Колку да го потсети што загуби: Бившата на Роналдо со провокативна фотка

Иако повеќе не е со Крисијано Роналдо, руската манекенка Ирина Шајк и понатаму е популарна и медиумите ги следат сите нејзини чекори. Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затшто манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини. Ирина поставила бар полн со пијалоци во прв план на фотографијата, но малкумина

Ирина Шајк во минијатурно бикини го покажа сексапилното тело ФОТО

Ирина Шајк во минијатурно бикини го покажа сексапилното тело ФОТО

За само еден ден, таа доби речиси 400.000 лајкови, а следуваа и многу комплименти во коментарите. Убавата Ирина Шајк се фотографирала „без глава“, сакајќи да го истакне своето совршено тело. Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затоа што манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини. Ирина поставила

Поранешната на Роналдо ја разбуди фантазијата на мажите - Ирина го покажа совршеното тело

Поранешната на Роналдо ја разбуди фантазијата на мажите - Ирина го покажа совршеното тело

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк, поранешната девојка на Кристијано Роналдо, ги доведе мажите до лудило со новата фотографија објавена на Инстаграм. Иако 33-годишната Русинка не ја покажа својата глава на огледалото, тоа никој не ѝ го замери затоа што го покажа своето тело во минијатурно бикини. За еден ден доби скоро 400.000 лајкови. View this

По разделбата со Бредли Купер, Ирина Шајк во љубов со Италијанец

По разделбата со Бредли Купер, Ирина Шајк во љубов со Италијанец

Пет месеци по разделбата со холивудскиот актер Бредли Купер, Ирина Шајк има нов дечко. Таа била сликана со нов маж на една забава по доделувањата на наградите за најдобар иноватор во Њујорк. Манекенката била многу расположена, а со неа бил Италујанецот Рикардо Тиција, и со него цела вечер се држеле за раце. Ирина не се ни криела со него, а медиумите

ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

Руската манекенка Ирина Шајк повторно им ја разбуди фантазијата на своите фанови. Шајк објави фотографија на Инстаграм , односно жешко селфи в о минијатурно бикини и го покажа своето секси тело во огледало то . Веруваме дека многумина го занемариле вискито кое се наоѓа на истата фоторгафија, а дали Ирина со овој потег ги провоцира бившите или мами