притисни ентер »

Конечно штркот доаѓа и во домот на Ешли Грејам
Конечно штркот доаѓа и во домот на Ешли Грејам

Конечно штркот доаѓа и во домот на Ешли Грејам

Познатата плус сајз манекенка Ешли Грејам го очекува своето прво дете со сопругот Џастин Ервин... Доаѓаат штрковите во домот на познатата двојка, па наместо класична објава, двајцата прикачија интересна видео снимка на Инстаграм. Напишаа дека пред девет години стапиле во брак, а денес го слават проширувањето на фамилијата.

Ешли Греам чека прво дете

Ешли Греам чека прво дете

Најпознатиот плус-сајз модел Ешли Грем е бремена. Таа објави видео на „Инстаграм“ во кое откри дека со сопругот Џастин Ервин го чекаат првото дете. „На денешен ден пред девет години се омажив со љубовта на мојот живот. Беше најдоброто патување со мојата омилена личност на светот. Денес, ние сме толку благословени, благодарни и возбудени што нашето

Ешли Греам чека прво дете

Ешли Греам чека прво дете

Најпознатиот плус-сајз модел Ешли Грем е бремена. Таа објави видео на „Инстаграм“ во кое откри дека со сопругот Џастин Ервин го чекаат првото дете. „На денешен ден пред девет години се омажив со љубовта на мојот живот. Беше најдоброто патување со мојата омилена личност на светот. Денес, ние сме толку благословени, благодарни и возбудени што нашето

По девет години брак, Ешли Греам го очекува првото дете со сопругот

По девет години брак, Ешли Греам го очекува првото дете со сопругот

Популарниот plus size модел Ешли Греам со слатко видео заедно со нејзиниот сопруг Џастин Ирвин објави дека го очекува првото дете. „Пред девет години, се омажив со љубовта на мојот живот. Изминатите години беа најдоброто патување во мојот живот со омилената личност. Денеска сме толку благословени, благодарни и возбудени што славиме за нашето растечко

Ashley Graham објави прекрасни вести на деветтата годишнина од брак: Животот сега ќе биде уште поубав!

Ashley Graham објави прекрасни вести на деветтата годишнина од брак: Животот сега ќе биде уште поубав!

Најпознатата plus size манекенка во светот Ashley Graham наскоро за прв пат ќе стане мајка, а веста доаѓа на деветтата годишнина од бракот со нејзиниот сопруг Justin Ervin. Нејзините обожаватели веднаш ја поплавија со честитки и убави желби, воодушевени од веста. – Пред девет години, се омажив со љубовта на мојот живот. Беше прекрасно патување со мојата

Ешли Греам ќе стане мајка

Ешли Греам ќе стане мајка

Манекенката Ешли Греам го очекува своето прво дете. Ова го објави самата на Инстаграм. „Денес на 8-годишнината од нашиот брак, Џастин и јас не можеме да бидеме посреќни. Нашето семејство се зголемува со друг член. Добивме прекрасна вест дека ќе станеме родители “. Ова го напиша Ешли Греам на Фејсбук, објавувајќи дека таа ќе стане мајка. Заоблената

Најдебелата манекенка е “малку“ трудна

Најдебелата манекенка е “малку“ трудна

Најпознатата плус сајз манекенка на светот, Ешли Грахам, објави радосни вести токму на годишнината од бракот со својот сопруг. Таа се снимала со Џастин Ирвин, на кого му се заблагодарила на неизмерната љубов, а се гледал и трудничкиот стомак. Изненадување“, рекла таа, а потоа во крупен кадар го покажала својот труднички стомак. „Пред девет години се

Најпопуларната плус сајз манекенка објави неверојатни вести: После 9 години љубов, изненадување за сите!

Најпопуларната плус сајз манекенка објави неверојатни вести: После 9 години љубов, изненадување за сите!

Најпознатата плус сајз манекенка на светот, Ешли Грахам, објави радосни вести токму на годишнината од бракот со својот сопруг. Таа се снимала со Џастин Ирвин, на кого му се заблагодарила на неизмерната љубов, а се гледал и трудничкиот стомак. „Изненадување“, рекла таа, а потоа во крупен кадар го покажала својот труднички стомак. „Пред девет години

Најпознатата плус сајз манекенка објави дека е бремена , фановите во транс

Најпознатата плус сајз манекенка објави дека е бремена , фановите во транс

Најпознатата плус сајз манекенка објави дека наскоро ќе стане мајка , а веста доаѓа на деветтата годишнина од бракот со сопругот Џастин Ирвин. "Пред девет години, се омажив со љубовта на мојот живот. Тоа беше прекрасно патување со мојот најсакан. Денеска се чувствуваме толку благодарни, возбудени и благословени што мораме да го прославиме проширувањето

Моделот со облини Ешли Грем со видео објави дека го ...

Моделот со облини Ешли Грем со видео објави дека го ...

Ешли Грем е бремена. Популарниот модел со облини сподели дека е во блажена состојба преку видео кое го сними со сопругот Џастин Ервин. „Изненадување!“ – извикуваат среќните идни родители, додека и двајцата го галат нејзиното трудничко стомаче. „На денешен ден пред девет години се омажив со љубовта на мојот живот. Беше најдоброто патување со мојата