притисни ентер »

Актерката се присетила на проблематичното однесување во текот на тинејџерството, а еве што вели за дрогата и пластичните операции
Актерката се присетила на проблематичното однесување во текот на тинејџерството, а еве што вели за дрогата и пластичните операции

Актерката се присетила на проблематичното однесување во текот на тинејџерството, а еве што вели за дрогата и пластичните операции

Мултиталентираната Дру Баримор проговорила за своето проблематично минато и начинот на кој тоа ѝ влијаело на нејзиниот живот денес. Таа изнела дека никогаш не би пробала хероин, бидејќи како што тврди, тоа би ја убило. “Јас сум лабилна личност”, изјавила актерката за списанието “Glamour”. “Никогаш не сум консумирала хероин и никогаш не сум направила

Жена со вакви облини немате видено: Вели дека се на неа е природно - „Цела сум совршена“

Жена со вакви облини немате видено: Вели дека се на неа е природно - „Цела сум совршена“

Старлетата Анастасија Квитко се почесто е тема во светските таблоиди, а главно благодарејќи на своите заносни облини, но и фактот дека непрестано тврди дека е целосно природна, иако е очигледно дека не ја зборува вистината. View this post on Instagram Dress @ohpolly A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on Nov 12, 2018 at 10:29am PST Неодамна повторно

Русинка ја предизвикува Ким Кардашијан да се измерат кој има поглем и поубав задник

Русинка ја предизвикува Ким Кардашијан да се измерат кој има поглем и поубав задник

Русинката Анастасија Квитко (24) сака да се натпреварува со Ким Кардашијан во тоа кој има подобр задник. Таа тврди дека немала пластична хирургија, а дека за Кардашијан се знае како го постигнала тој изглед. – Ќе бидам поголема, поубава и подобра од Ким Кардашијан, со ова ја предизвикувам  на дуел – рече Анастасија Квитко, рускиот модел кој ги нарекува