притисни ентер »

Единствена колекција на автомобили – десетици бели Поршеа
Единствена колекција на автомобили – десетици бели Поршеа

Единствена колекција на автомобили – десетици бели Поршеа

Сите љубители на автомобили останаа восхитени од колекцијата на Порше од сите генерации , кои се во бела боја. Во колекцијата има 65 изложени автомобили , кои се поставени во исто така бела просторија. Анонимниот сопственик на колекцијата , најверојатно Американец, ги има моделите 911 , но и атрактивните 959. Изложени се и хипер автомобилите 918 Спајдер

Колекција на автомобили каква немате видено досега

Колекција на автомобили каква немате видено досега

Фановите на „Porsche“, но и сите вистински љубители во автомобилите, веројатно ќе останат без зборови при еден ваква сцена – не само што на едно место има голема колекција на модели од сите периоди на овој германски производител, сите 65 изложени автомобили се обоени во бело. За искуството да биде целосно, внатрешноста на зградата во која се наоѓаат

Колекција автомобили од соништата

Колекција автомобили од соништата

Така наречената „Бела колекција“ автомобили Porsche што се наоѓа на тајна локација поради нејзината вредна содржина, е сместена во простор со ексклузивен дизајн на ентериерот што ја прави уште пофантастична. Фановите на Porsche, но и сите вистински љубители на автомобили, сигурно би останале без зборови пред една ваква глетка – не само што на едно

"The White Collection" се чува во строга тајност: Автомобилска колекција каква што не сте виделе досега

"The White Collection" се чува во строга тајност: Автомобилска колекција каква што не сте виделе досега

Таканаречената "White Collection" (Бела колекција) на автомобилите од марката Porsche која се наоѓа на тајна локација, поради својата содржина но и комплетниот дизајн на ентериерот изгледа потполно нереално. Обожавателите на Porsche, но и сите останати вљубеници во автомобилите веројатно би останале без зборови пред една ваква глетка - не само што