притисни ентер »

Виц на денот
Виц на денот

Виц на денот

Жени Пробајте да ги разберете жените: Една плаче за маж. Друга плаче од маж, трета плаче по туѓ маж. Папучар Малиот Трпе го прашува татко му: – Тато, знаеш што е папучар? – Не! – Па, изгаси ја правосмукалката да ти кажам! Извор: http://www.vicoteka.mk#ixzz64dO1jUho

Виц на денот: Жени

Виц на денот: Жени

Пробајте да ги разберете жените: Една плаче за маж. Друга плаче од маж, трета плаче по туѓ маж. Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот. Прочитајте и... Се кладел во пари дека ќе изеде 50 јајца, а сега е

Жени

Жени

Пробајте да ги разберете жените: Една плаче за маж. Друга плаче од маж, трета плаче по туѓ маж.