притисни ентер »

ТЕСТ: Што ќе правиш за 1-ви Мај?

ТЕСТ: Што ќе правиш за 1-ви Мај?

Реши го тестот и дознај што ќе правиш за 1 - ви Мај! Што ќе правиш за 1-ви Мај? Во чие друштво се чувствуваш најдобро? На пријателите. На семејството. Најмногу сакам да сум сам/а. Кое е твоето омилено место за седење? Не одбирам место, може и на земја. На семејната трпеза. Дефинитивно на кревет. Како изгледа твојот идеален слободен ден? Не се прибирам

почитувајте приватност

почитувајте приватност

Hashtag.mk е првиот портал за тинејџери кај нас. Ова ќе биде твој простор каде ќе можеш да ги следиш животите и кариерите на најпопуларните ѕвезди. Овде ќе може да го прочиташ и видиш она што те интересира за мода, убавина, технологија и наука. Ќе може да решаваш тестови, да споделуваш твои видеа и фотографии, да прочиташ совети за проблемите што те

5 начини како совршено да искомбинирате тексас здолниште!

5 начини како совршено да искомбинирате тексас здолниште!

Исто како и фармеркирките, така и тексас здолништето е едно од парчињата облека кое никогаш нема да излезе од мода. Во продолжение ти подаруваме неколку предлози од Инстаграм за тоа како да го искомбинирате ова „must have“парче. Hashtag.mk е првиот портал за тинејџери кај нас. Ова ќе биде твој простор каде ќе можеш да ги следиш животите и кариерите

Мојата нова девојка

Мојата нова девојка

Hashtag.mk е првиот портал за тинејџери кај нас. Ова ќе биде твој простор каде ќе можеш да ги следиш животите и кариерите на најпопуларните ѕвезди. Овде ќе може да го прочиташ и видиш она што те интересира за мода, убавина, технологија и наука. Ќе може да решаваш тестови, да споделуваш твои видеа и фотографии, да прочиташ совети за проблемите што те