притисни ентер »

ТЕПАЧКА НА ПОПУЛАРНИОТ ИЗБОР „МИС БУМ БУМ“ ВО БРАЗИЛ: Се степаа заради своите задници
ТЕПАЧКА НА ПОПУЛАРНИОТ ИЗБОР „МИС БУМ БУМ“ ВО БРАЗИЛ: Се степаа заради своите задници

ТЕПАЧКА НА ПОПУЛАРНИОТ ИЗБОР „МИС БУМ БУМ“ ВО БРАЗИЛ: Се степаа заради своите задници

Учесничка на изборот за најдобар задник на Бразил популарниот Мис Бум бум , незадоволна од одлуката на жирито , тргнала сама по лентата за Мис. Златната лента за најдобар задник или Мис Бум бум и припаднала на Елен Сантана, што не и се допаднало воопшто на Алина Уве, која неколку секунди по прогласувањето на победничката, и пришла на Елен и и ја земала

Тепачка на сцена на изборот за најубав бразилски задник „Мис Бум Бум!“

Тепачка на сцена на изборот за најубав бразилски задник „Мис Бум Бум!“

Триесет и едногодишната Елен Сантана, која ја претставуваше сојузната држава Рораима, ја освои престижната награда на настанот што се одржа во Сао Пауло, за потоа една од губитничките да се обиде да ѝ ја скине лентата откако ја обвини дека хируршки го изменила своjот задник. Откако не успеа да се пласира меѓу најдобрите три, Алине Ува (27) се стрча

Изборот за најдобар задник во Бразил заврши со кавга

Изборот за најдобар задник во Бразил заврши со кавга

Незадоволна натпреварувачка за најубав задник во Бразил направи хаос на сцената тврдејќи дека само нејзиниот задник е природен, обвинувајќи две девојки за пластична корекција на задниците. 31-годишната Елен Сантана е прогласена за победничка на изборот  одржан во Сао Паоло. Целиот настан се претвори во циркус откако налутената учесничка Алина Ува ја

Избор за најдобар задник во Бразил заврши со кавга

Избор за најдобар задник во Бразил заврши со кавга

Избор за најдобар задник во Бразил, наречен Мис БумБум, кој се одржа во Сао Паоло заврши со кавга помеѓу победничката Елен Сантана (31) и една од учесничките Ува (27). Ува по чинот на прогласување на победничката и ја украде лентата, обвинувајќи дека задникот на Сантана е резултат на хируршки зафат, а дека нејзиниот бил 100% природен и дека поради

Чиј е оригинал: Кавга на финалето од Miss Bum Bum 2018

Чиј е оригинал: Кавга на финалето од Miss Bum Bum 2018

На овогодинешното издание од еден од најпровокативните натпревари за (некој вид) на убавина на светот, Miss Bum Bum, една од натреварувачките во трка за „најжежок задник на Бразил“, предизвика хаос на сцената тврдејќи дека само нејзиниот задник е природен, обвинувајќи две девојки за пластична корекција на задниците. 31-годишната Елен Сантана е прогласена

„Само мојот задник е природен!“: Девојка која не знае да губи направи скандал на познатиот „Мис Бумбум“ натпревар

„Само мојот задник е природен!“: Девојка која не знае да губи направи скандал на познатиот „Мис Бумбум“ натпревар

„Мис Бумбум“ е годишен бразилски натпревар, чија што цел е да се пронајде најубавиот задник во државата. Оваа година 31-годишната Елена Сантана била наградена со титулата за најдобар задник во Бразил на церемонијата во Клубот Eazy во Сао Паоло. Но, 27-годишната Алин Ува, која не успеала да се пласира во првите три места, истрчала на сцената, ја грабнала

Пресметка на изборот за „Мис Бумбум“: Се степаа чиј задник е поубав/Видео

Пресметка на изборот за „Мис Бумбум“: Се степаа чиј задник е поубав/Видео

Популарниот натпревар за најубав задник на Бразил “Мис Бумбум“ го одбележа несекојдневна сцена на караница, која заврши со физичка пресметка. Златната лента за најдобар задник или Мис Бумбум и припаднала на Елен Сантана, а по громогласниот аплауз од публиката излезе незадоволната натпреварувачка Алина Ува, се качи на сцената и и јас извади лентата

Изборот за најдобар задник во Бразил заврши со кавга

Изборот за најдобар задник во Бразил заврши со кавга

Незадоволна натпреварувачка за најубав задник во Бразил направи хаос на сцената тврдејќи дека само нејзиниот задник е природен, обвинувајќи две девојки за пластична корекција на задниците. 31-годишната Елен Сантана е прогласена за победничка на изборот Мис БумБум одржан во Сао Паоло. Целиот настан се претвори во циркус откако налутената учесничка Алина

Се степаа на изборот за најдобар задник!

Се степаа на изборот за најдобар задник!

На учесничка на натпреварот за најдобар бразилски задник не и се допадна одлуката на жирито, па отиде сама по лентата! Тревога на „престижниот“ избор за најдобар задник на Бразил Miss Bum Bum. Со години го следиме овој избор и со години гледаме „чија“ е победата, но за сите овие години не сме виделе ваква сцена: Титулата за најдобар задник и припадна

Само мојот задник е природен – изборот на Мис Бумбум во Бразил заврши со тепачка за лентата

Само мојот задник е природен – изборот на Мис Бумбум во Бразил заврши со тепачка за лентата

Хаотични и насилни сцени го обележаа последниот избор на Мис Бумбум во Бразил воопшто, откако учесничките се степаа на сцена по обвинувањата за измама. Триесет и едногодишната Елен Сантана, која ја претставуваше сојузната држава Рораима, ја освои престижната награда на настанот што се одржа во Сао Пауло, за потоа една од губитничките да се обиде да