притисни ентер »

Лејди Гага конечно проговори во врска со гласините дека чека бебе од Бредли Купер
Лејди Гага конечно проговори во врска со гласините дека чека бебе од Бредли Купер

Лејди Гага конечно проговори во врска со гласините дека чека бебе од Бредли Купер

Пејачката Лејди Ггага одлучи да стави крај на шпекулациите дека очекува бебе со актерот Бредли Купер. Гага и Купер после снимањето на заедничкиот филм и настапот на Оскарите се во центарот на внимание, а се шпекулира и дека се во врска, како и дека очекуваат бебе. Пејачката на гласините одговори на свој начин: „Да, бремена сум, но со #LG6“, алудирајчи

Лејди Гага: Да, јас сум бремена

Лејди Гага: Да, јас сум бремена

По гласините дека Лејди Гага и Бредли Купер имаат врска зад грбот на Ирина Шејк, информациите во жолтиот печат почнаа да прикажуваат дека пејачката е бремена. Се разбира, се вели дека таткото е актерот кој соработува во “The Star Is Born”. “Дали сте ги слушнале гласините дека сум бремена? Да, јас сум бремена со #LG6 “, напиша Лејди Гага на Твитер за

Лејди Гага си призна: „Да, бремена сум од…“

Лејди Гага си призна: „Да, бремена сум од…“

Изминатиов период во американските медиуми се рашири шпекулација дека Лејди Гага е во тајна романса со актерот Бредли Купер, откако имаа интимна и емотивна изведба на заедничката песна од филмот „A Star Is Born“ на доделувањето на Оскарите. Дополнително, почнаа да се шират гласини дека Лејди Гага е бремена. Пејачката и актерка на војот Твитер профил

Лејди Гага си призна: „Да, бремена сум од…“

Лејди Гага си призна: „Да, бремена сум од…“

Share Tweet Share Share Email Comments Во исто време кога ја раскина свршувачката со Кристијан Карино, околу името на Лејди Гага се рашири шпекулацијата дека е во тајна романса со актерот Бредли Купер, откако имаа интимна и емотивна изведба на заедничката песна од филмот „A Star Is Born“ на доделувањето на Оскарите. Дополнително, почнаа да се шират

Лејди Гага одговори на гласините : Да , бремена сум...

Лејди Гага одговори на гласините : Да , бремена сум...

Пејачката и актерка на војот Твитер профил се огласи за шпекулациите со остар одговор. ,, Зборуваат дека сум бремена? Да , бремена сум со LG6”, напиша 32 годишната ѕвезда , алудирајќи на новата песна и албумот , кој под тоа име ќе го издаде годинава. Rumors I’m pregnant? Yeah, I’m pregnant with #LG6 — Lady Gaga (@ladygaga) March 12, 2019 Иако јасно

Вест која ја шокира јавноста: Лејди Гага е бремена и го потврди тоа

Вест која ја шокира јавноста: Лејди Гага е бремена и го потврди тоа

Откако ја прекина свршувачката со Кристијан Карино и откако почна за неа да се говори дека минува многу време со актерот и партнер во филмот,,Ѕвездата е родена” , Бредли Купер, почнаа да се шират гласини дека Лејди Гага е бремена. Пејачката и актерка на војот Твитер профил се огласи за шпекулациите со остар одговор. ,, Зборуваат дека сум бремена? Да

Леди Гага: Бремена сум, ама со нов албум

Леди Гага: Бремена сум, ама со нов албум

САД- Откако ја прекина свршувачката со својот агент Кристијан Карино и на снимањето и претставувањето на филмот "A Star Is Born" започна да поминува многу време со момчето на Ирина Шајк, глумецот Бредли Купер, за Леди Гага започнаа да кружат гласини дека е бремена. Поп-ѕвездата на својот Твитер профил се огласи по тоа прашање, со што ги изненади своите

Лејди Гага одговори на озборувањата: Бремена сум

Лејди Гага одговори на озборувањата: Бремена сум

За Лејди Гага (32) ова беше одлична година. По освојувањето на наградата Греми, таа се закити и со Оскар за песната „Shallow“, која ја отпеа заедно со актерот Бредли Купер во филмот „Ѕвездата е родена”. Поради нивната хемија во филмот, јавноста почна да шпекулира дека Бредли и Гага биле заедно. Потоа пред доделувањето на наградата Оскар, Лејди Гага

Обожавателите ѝ ја честитаа „бременоста“ на Лејди Гага

Обожавателите ѝ ја честитаа „бременоста“ на Лејди Гага

За Лејди Гага (32) ова беше одлична година. По освојувањето на наградата „Греми“, таа ја доби и оскаровската статуетка за песната „Shallow“, која ја пее во филмот „Ѕвездата е родена” со Бредли Купер (44). Поради нивната хемија на снимањето, јавноста почна да шпекулира дека Бредли и Лејди Гага се заедно. Потоа оскаровката раскина со свршеникот Кристијан

Обожавателите ѝ ја честитаа „бременоста“ на Лејди Гага

Обожавателите ѝ ја честитаа „бременоста“ на Лејди Гага

За Лејди Гага (32) ова беше одлична година. По освојувањето на наградата „Греми“, таа ја доби и оскаровската статуетка за песната „Shallow“, која ја пее во филмот „Ѕвездата е родена” со Бредли Купер (44). Поради нивната хемија на снимањето, јавноста почна да шпекулира дека Бредли и Лејди Гага се заедно. Потоа оскаровката раскина со свршеникот Кристијан