притисни ентер »

10 стилски правила на Амал Клуни: Јаки бои, совршен крој, исфенирана коса
10 стилски правила на Амал Клуни: Јаки бои, совршен крој, исфенирана коса

10 стилски правила на Амал Клуни: Јаки бои, совршен крој, исфенирана коса

Адвокатката за човекови права Амал Клуни е една од најпознатите стилски жени на планетата. Нејзината титула на совршено облечена дама е целосно оправдана. И како што секогаш изгледа спектакуларно на црвениот тепих, нејзините бизнис изданија се оние во кои нејзините модни вештини се најистакнати. Секогаш успева да биде елегантна и беспрекорно стилизирана

Амал Клуни во црвен фустан од Зак Позен, и во бел комбинезон од Стела Мекартни оддржа модни лекции во Лондон

Амал Клуни во црвен фустан од Зак Позен, и во бел комбинезон од Стела Мекартни оддржа модни лекции во Лондон

41-годишната адвокатка и активистка Амал Клуни учествуваше во Глобалната конференција за слобода на медиумите, а нејзин стилски избор беа две монохроматски комбинации. Славната сопруга на Џорџ Клуни прво се појави во црвен фустан од Зак Позен, а потоа самоуверено зачекори на сцената во бел комбинезон од Стела Мекартни. loading...

Дама со стил: Амал Клуни зрачи сексапил и во деловна комбинација

Дама со стил: Амал Клуни зрачи сексапил и во деловна комбинација

Дама со стил: Амал Клуни зрачи сексапил и во деловна комбинација (ФОТО) Амал Клуни уште еднаш го покажа своето изострено чувство за деловен стил. 41-годишната адвокатка и активистка учествуваше во Глобалната конференција за слобода на медиумите. Славната сопруга на Џорџ Клуни се појави во црвен фустан од Зак Позен.

Амал Клуни елегантна во две монохроматски деловни ...

Амал Клуни елегантна во две монохроматски деловни ...

Амал Клуни уште еднаш го покажа своето изострено чувство за деловен стил. 41-годишната адвокатка и активистка учествуваше во Глобалната конференција за слобода на медиумите, а нејзин стилски избор беа две монохроматски комбинации. Славната сопруга на Џорџ Клуни прво се појави во црвен фустан од Зак Позен, а потоа самоуверено зачекори на сцената во

Амал Клуни елегантна дама во две беспрекорни комбинации

Амал Клуни елегантна дама во две беспрекорни комбинации

Секогаш елегантната Амал Клуни по којзнае кој пат докажа дека е дама со беспрекорен стил појавувајќи се во две исклучително стилски комбинации на конференција за слободата на медиумите во Лондон. Прекрасната адвокатка и сопруга на актерот Џорџ Клуни на настанот се појави во целосно бела и црвена комбинација, а и со двете докажа зошто е омилена во модниот