притисни ентер »

Синиша Михајловиќ сакаше да им покаже на ултрашите на Лацио
Синиша Михајловиќ сакаше да им покаже на ултрашите на Лацио

Синиша Михајловиќ сакаше да им покаже на ултрашите на Лацио

Српскиот фудбалски тренер, Синиша Михајловиќ, е познат по скандалите со кои од време на време се појавува во јавноста, а последниот инцидент се случи пред финалето од италијанскиот куп, во кое играа Лацио и Аталанта. Движејќи се кон стадионот, во еден момент група ултраси на Лацио, каде што Михајловиќ како фудбалер играше долго време, почнаа да го

Синиша Михајловиќ сакаше да им покаже на ултрашите на Лацио

Синиша Михајловиќ сакаше да им покаже на ултрашите на Лацио

Српскиот фудбалски тренер, Синиша Михајловиќ, е познат по скандалите со кои од време на време се појавува во јавноста, а последниот инцидент се случи пред финалето од италијанскиот куп, во кое играа Лацио и Аталанта. Движејќи се кон стадионот, во еден момент група ултраси на Лацио, каде што Михајловиќ како фудбалер играше долго време, почнаа да го

Синиша Михајловиќ сакаше да им покаже на ултрашите на Лацио

Синиша Михајловиќ сакаше да им покаже на ултрашите на Лацио

Српскиот фудбалски тренер, Синиша Михајловиќ, е познат по скандалите со кои од време на време се појавува во јавноста, а последниот инцидент се случи пред финалето од италијанскиот куп, во кое играа Лацио и Аталанта. Движејќи се кон стадионот, во еден момент група ултраси на Лацио, каде што Михајловиќ како фудбалер играше долго време, почнаа да го

Михајловиќ за инцидентот во Рим: Полицаец ме нарече „циган“!

Михајловиќ за инцидентот во Рим: Полицаец ме нарече „циган“!

Српскиот тренер Синиша Михајловиќ беше гостин на финалето од Копа Италија во Рим, но имаше мал инцидент пред мечот, кога полицајци го смируваа да не влезе со некого во физички конфликт. Медиумите од Италија пишуваа дека се работи за навивачи на Лацио, но Михајловиќ открива дека навредата дошла од полицаец, кој го нарекол „циган“. „Ме навреди еден полицаец

Синиша Михајловиќ не попушти, беше на чекор до тепачка со ултрасите на Лацио

Синиша Михајловиќ не попушти, беше на чекор до тепачка со ултрасите на Лацио

Српскиот фудбалски тренер, Синиша Михајловиќ, е познат по скандалите со кои од време на време се појавува во јавноста, а последниот инцидент се случи пред финалето од италијанскиот куп, во кое играа Лацио и Аталанта. Движејќи се кон стадионот, во еден момент група ултраси на Лацио, каде што Михајловиќ како фудбалер играше долго време, почнаа да го

Синиша Михајловиќ во обид за пресметка со ултрасите на Лацио

Синиша Михајловиќ во обид за пресметка со ултрасите на Лацио

Српскиот фудбалски тренер, Синиша Михајловиќ, е познат по скандалите со кои од време на време се појавува во јавноста, а последниот инцидент се случи пред финалето од италијанскиот куп, во кое играа Лацио и Аталанта. Движејќи се кон стадионот, во еден момент група ултраси на Лацио, каде што Михајловиќ како фудбалер играше долго време, почнаа да го

Синиша Михајловиќ на чекор до тепачка со ултрасите на Лацио

Синиша Михајловиќ на чекор до тепачка со ултрасите на Лацио

Српскиот фудбалски тренер, Синиша Михајловиќ, е познат по скандалите со кои од време на време се појавува во јавноста, а последниот инцидент се случи пред финалето од италијанскиот куп, во кое играа Лацио и Аталанта. Движејќи се кон стадионот, во еден момент група ултраси на Лацио, каде што Михајловиќ како фудбалер играше долго време, почнаа да го

Михајловиќ со друга верзија: Не тргнал да се пресметува со фан, туку со вулгарен полицаец

Михајловиќ со друга верзија: Не тргнал да се пресметува со фан, туку со вулгарен полицаец

Увертирата на вчерашното финале во италијанскиот Куп меѓу Лацио и Аталанта ни донесе една луда ситуација, односно камерите го „уловија“ легендарниот Синиша Михајловиќ како се симнува од автомобилот за да се впушти во толпата фанови на домашниот тим кои беа обезбедувани од полицијата. Во прв момент се протолкува дека актуелниот тренер на Болоња влегол

Не е нормален, Михајловиќ не тргнал да се тепа со навивач на Лацио, туку со полицаец!

Не е нормален, Михајловиќ не тргнал да се тепа со навивач на Лацио, туку со полицаец!

Синиша Михајловиќ синоќа беше снимен како пред Олимпико сака да се тепа, но беше спречен во намерата, во прв момент се велеше дека Србинот тргнал да се пресмета со навивач на Лацио, но сега испадна дека се работело за полицаец. Пред почетокот на дуелот помеѓу Лацио и Аталанта во Рим, камерите на Раи го снимија тренерот на Болоња како тргнува да се

Не е нормамален, Михајловиќ не тргнал да се тепа со навивач на Лацио, туку со полицаец!

Не е нормамален, Михајловиќ не тргнал да се тепа со навивач на Лацио, туку со полицаец!

Синиша Михајловиќ синоќа беше снимен како пред Олимпико сака да се тепа, но беше спречен во намерата, во прв момент се велеше дека Србинот тргнал да се пресмета со навивач на Лацио, но сега испадна дека се работело за полицаец. Пред почетокот на дуелот помеѓу Лацио и Аталанта во Рим, камерите на Раи го снимија тренерот на Болоња како тргнува да се