притисни ентер »

ИСПОВЕД: Возеше брзо и контра, удри во нас
ИСПОВЕД: Возеше брзо и контра, удри во нас

ИСПОВЕД: Возеше брзо и контра, удри во нас

Instagram Кошаркарот на Црвена звезда доживеа тешка сообраќајна несреќа на автопатот Бања Лука – Приједор, се враќал со негов пријател од свадба. За настанот, зборува еден од двајцата патници што се наоѓале во другото возило. Еве ги зборовите на боксерот Дражан Јањанин, што ги пренесе српскиот медиум Б92: „Се враќав од борба во Минхен, по мене дојде