притисни ентер »

Цеца нема да слави роденден:Таа денес полни 46 години, еве зошто овој пат нема да прави прослава
Цеца нема да слави роденден:Таа денес полни 46 години, еве зошто овој пат нема да прави прослава

Цеца нема да слави роденден:Таа денес полни 46 години, еве зошто овој пат нема да прави прослава

Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска, 14 јуни, наполнила 46 години, но на изненадување на многумина оваа година ќе ги удостои само своите и најблиски пријатели, а за сето тоа е “виновна“ нејзината ќерка Анастасија. - Јас, во принцип секогаш го славам роденденот. Оваа година одлучив да не славам, бидеј, онака баш најдобро си поминавме на роденденот на Анастасија

Анастасија со емотивна порака и го честиташе роденденот на Цеца

Анастасија со емотивна порака и го честиташе роденденот на Цеца

Пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ денеска го прослави, 14 јуни, својот 46 роденден. НА фолк ѕвездата и пристигнаа честитки од сите страни на светот, а една од најомилените пристигна од нејзината ќерка Анастасија Ражњатовиќ. Наследничката на Цеца се огласи на инстаграм, објавувајќи заедничка фотографија со нејзината мајка и напиша порака со следната

Цеца Ражнатовиќ денес полни 46 години, но нема да слави роденден

Цеца Ражнатовиќ денес полни 46 години, но нема да слави роденден

Српската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ , денеска полни 46 години, а оваа година првпат нема да го прославува својот роденден. Таа за српските медиуми откри дека наместо голема забава, ќе прослави скромно со семејството и пријателите. Јас во принцип секогаш ги славам родендените. Годинава решив да не славам оти онака, баш добро си поминавме на роденденот

На Цеца и е роденден, ама годинава не го слави

На Цеца и е роденден, ама годинава не го слави

Една од најпопуларните турбо фолк ѕвезди  на Балканот, Цеца Ражнатовиќ, денеска полни 46 години, но за српските медиуми вели дека нема да прави голема забава туку дека ќе прослави скромно со семејството и пријателите. -Јас во принцип секогаш ги славам родендените. Годинава решив да не славам оти онака, баш добро си поминавме на роденденот на Анастасија

Секоја година слави, но оваа нема: Роденденот на Цеца прескокнат само поради Анастасија

Секоја година слави, но оваа нема: Роденденот на Цеца прескокнат само поради Анастасија

Српската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ, денеска полни 46 години, а оваа година првпат нема да го прославува својот роденден. Таа за српските медиуми откри дека наместо голема забава, ќе прослави скромно со семејството и пријателите. View this post on Instagram “Hodaj tako kao da tri muškarca hodaju iza tebe!”😂Oskar de la Renta… 👗 @disco_label 📸