притисни ентер »

СЕНДВИЧ СО ПРШУТА И СМОКВИ! Вкусна закуска на која никој не може да и одолее
СЕНДВИЧ СО ПРШУТА И СМОКВИ! Вкусна закуска на која никој не може да и одолее

СЕНДВИЧ СО ПРШУТА И СМОКВИ! Вкусна закуска на која никој не може да и одолее

СЕНДВИЧ СО ПРШУТА И СМОКВИ! Вкусна закуска на која никој не може да и одолее Направете сендвич со пршута и смокви кој може да биде одличен оброк доколку не сте многу гладни Состојки: четири кришки леб 100 гр пршута три поголеми смокви 100 гр козјо сирење лажица и пол павлака грст ореви Подготовка: Изгмечете го козјото сирење со вилушка, додадете павлака