притисни ентер »

Се разведуваат Џејсон Момоа и Лиза Боне
Се разведуваат Џејсон Момоа и Лиза Боне

Се разведуваат Џејсон Момоа и Лиза Боне

На една од можеби најромантичните холивудски љубовни приказни ѝ дојде крајот – Џејсон Момо и Лиза Боне на Инстаграм објавија дека се разведуваат. „Сите го чувствуваме притисокот и промените во овие времиња… Револуцијата се случува и нашето семејство не е исклучок… Тоа се чувствува и расте од сеизмичките промени што се случуваат… И така – ги споделуваме

„Аквамен“ и Лиза Бонет се разведуваат: Актерите официјално објавија дека се разделуваат во мир

„Аквамен“ и Лиза Бонет се разведуваат: Актерите официјално објавија дека се разделуваат во мир

Џејсон Момоа (42) познат по улогите во „Аквамен“ и „Игра на тронови“ и неговата сопруга, актерката Лиза Бонет (54) од „Шоуто на Козби“ се разведуваат. Поранешните сопружници во објава на својот Инстаграм профил им објаснија на своите следбеници зошто се решиле на тој чекор. – Сите сме се промениле во ова трансформациско време. Револуцијата се случува

Се разведуваат Џејсон Момоа и Лиза Боне

Се разведуваат Џејсон Момоа и Лиза Боне

На една од можеби најромантичните холивудски љубовни приказни ѝ дојде крајот – Џејсон Момо и Лиза Боне на Инстаграм објавија дека се разведуваат. „Сите го чувствуваме притисокот и промените во овие времиња… Револуцијата се случува и нашето семејство не е исклучок… Тоа се чувствува и расте од сеизмичките промени што се случуваат… И така – ги споделуваме

„Аквамен“ и Лиза Бонет се разведуваат: Актерите официјално објавија дека се разделуваат во мир

„Аквамен“ и Лиза Бонет се разведуваат: Актерите официјално објавија дека се разделуваат во мир

„Аквамен“ и Лиза Бонет се разведуваат: Актерите официјално објавија дека се разделуваат во мир Џејсон Момоа (42) познат по улогите во „Аквамен“ и „Игра на тронови“ и неговата сопруга, актерката Лиза Бонет (54) од „Шоуто на Козби“ се разведуваат. Поранешните сопружници во објава на својот Инстаграм профил им објаснија на своите следбеници зошто се решиле

Се разведуваат „Акванмен“ и Лиза Бонет: Актерите официјално објавија дека нивната љубов прекинала!

Се разведуваат „Акванмен“ и Лиза Бонет: Актерите официјално објавија дека нивната љубов прекинала!

Џејсон Момоа (42), познат по улогите во „Аквамен“ и „Игри на престолот“ и неговата сопруга, актерката Лиза Бонет (54) од „Шоуто на Козби“, се разведуваат. Во објавата на Инстаграм профилот, поранешните сопружници објасниле зошто се одлучиле на тој чекор. View this post on Instagram A post shared by Lisa Bonet (@officiallisabonet) – Сите се променивме

Се разведуваат Џејсон Момоа и Лиза Боне

Се разведуваат Џејсон Момоа и Лиза Боне

– На една од можеби најромантичните холивудски љубовни приказни ѝ дојде крајот – Џејсон Момо и Лиза Боне на Инстаграм објавија дека се разведуваат. „Сите го чувствуваме притисокот и промените во овие времиња… Револуцијата се случува и нашето семејство не е исклучок… Тоа се чувствува и расте од сеизмичките промени што се случуваат… И така – ги споделуваме

Џејсон Момоа по 16 години се разведе со Лиза Бонет

Џејсон Момоа по 16 години се разведе со Лиза Бонет

„Сите го почувствувавме притисокот и промените на овие трансформациски времиња. Револуцијата се случува и нашето семејство не е исклучок. Се чувствува и порасна поради сеизмичките поместувања што се случуваат“, се вели во соопштението. „И така, решивме да ја споделиме веста да се разведеме.“ Момоа и Бонет се во брак четири години и се заедно повеќе

По 16 години:Една од најхармоничните холивудски двојки стави крај на бракот

По 16 години:Една од најхармоничните холивудски двојки стави крај на бракот

Џејсон Момоа потврди дека тој и неговата сопруга Лиза Бонет донеле одлука за развод. Двојката помина 16 години во врска, од кои речиси пет беа во брак. Актерот објави порака на Инстаграм до обожавателите. „Сите го почувствувавме притисокот и промените на овие променливи времиња… Се случува револуција – и нашето семејство не е исклучок… Чувство и растење

Ја сакав неа, сега ја пуштам – Се разведува актерот Џејсон Момоа кој се заљуби во сопругата на осум години

Ја сакав неа, сега ја пуштам – Се разведува актерот Џејсон Момоа кој се заљуби во сопругата на осум години

Актерот Џејсон Момоа стекна светска слава како владетелот на Дотра, кој се ожени со мајката на змејовите Денерис Таргариен во серијата „Игра на тронови“, а на социјалните мрежи објави дека се разведува од сопругата Лиза Бонет. Љубовната приказна на Аквамен и 12-години постарата актерка започнала кога тој имал 8 години и ја видел во ТВ серија. Потоа