притисни ентер »

Ди Марија може да пропушти шест натпревари поради плукање противнички играч
Ди Марија може да пропушти шест натпревари поради плукање противнички играч

Ди Марија може да пропушти шест натпревари поради плукање противнички играч

Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Анхел Ди Марија може да добие суспензија од шест натпревари поради плукање противнички играч на натпреварот од 3. коло на францускиот шампионат против Марсеј (0:1). Според „Дејли мејл“, Ди Марија може да биде казнет за плукање кон дефанзивецот на Марсеј, Алваро Гонзалес, што исто така претставува кршење на протоколот за

Ди Марија може да пропушти шест натпревари поради плукање противнички играч

Ди Марија може да пропушти шест натпревари поради плукање противнички играч

Напаѓачот на францускиот фудбалски првак Пари Сен-Жермен, Анхел Ди Марија може да добие казна од шест натпревари поради плукање противнички играч на натпреварот од 3. коло  против Марсеј (0:1). Според „Дејли мејл”, Ди Марија може да биде казнет за плукање кон дефанзивецот на Марсеј, Алваро Гонзалес, што исто така претставува кршење на протоколот за

Ди Марија може да пропушти шест натпревари поради плукање противнички играч

Ди Марија може да пропушти шест натпревари поради плукање противнички играч

Напаѓачот на ПСЖ, Анхел Ди Марија може да добие суспензија од шест натпревари поради плукање противнички играч на натпреварот од 3. коло на францускиот шампионат против Марсеј (0:1). Според Daily Mail, Ди Марија може да биде казнет за плукање кон дефанзивецот на Марсеј, Алваро Гонзалес, што исто така претставува кршење на протоколот за коронавирус

Ди Марија може да пропушти шест натпревари поради плукање противнички играч

Ди Марија може да пропушти шест натпревари поради плукање противнички играч

Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Анхел Ди Марија може да добие суспензија од шест натпревари поради плукање противнички играч на натпреварот од 3. коло на францускиот шампионат против Марсеј (0:1). Според „Дејли мејл“, Ди Марија може да биде казнет за плукање кон дефанзивецот на Марсеј, Алваро Гонзалес, што исто така претставува кршење на протоколот за

Нејмар заработи црвен картон – „Штета што јас не играв против еб*ниот расист“

Нејмар заработи црвен картон – „Штета што јас не играв против еб*ниот расист“

Најголемото дерби во француската Лига 1, дуелот помеѓу екипите на ПСЖ и Олимпик од Марсеј, изненадувачки заврши со минимален триумф на гостинот од „Велодром“. Единствениот погодок на натпреварот беше дело на Флориан Тован, а освен по тоа, дуелот на „Паркот на принцовите“ ќе биде запаметен и по физичката пресметка која се случи во последната минута

Ди Марија може да пропушти шест натпревари поради плукање противнички играч

Ди Марија може да пропушти шест натпревари поради плукање противнички играч

Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Анхел Ди Марија може да добие суспензија од шест натпревари поради плукање противнички играч на натпреварот од 3. коло на францускиот шампионат против Марсеј (0:1). Лондон, 16 септември 2020 (МИА) – Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Анхел Ди Марија може да добие суспензија од шест натпревари поради плукање противнички играч

ПСЖ: Ди Марија може да седи на клупа шест натпревари поради плукање противнички играч

ПСЖ: Ди Марија може да седи на клупа шест натпревари поради плукање противнички играч

Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Анхел Ди Марија може да добие суспензија од шест натпревари поради плукање противнички играч на натпреварот од 3. коло на францускиот шампионат против Марсеј (0:1). Според „Дејли мејл“, Ди Марија може да биде казнет за плукање кон дефанзивецот на Марсеј, Алваро Гонзалес, што исто така претставува кршење на протоколот

Штета што јас не играв против еб*ниот расист

Штета што јас не играв против еб*ниот расист

Најголемиот дерби натпревар во француската Лига 1, дуелот помеѓу екипите на ПСЖ и Олимпик од Марсеј, сосема неочекувано заврши со минимален триумф на гостинот од „Велодром“. Единствениот погодок на натпреварот беше дело на Флориан Тован, а освен по тоа, дуелот на „Паркот на принцовите“ ќе биде запаметен и по физичката пресметка која се случи во последната