притисни ентер »

Се огласи свекрвата на Карлеуша: Воопшто не ми е лесно
Се огласи свекрвата на Карлеуша: Воопшто не ми е лесно

Се огласи свекрвата на Карлеуша: Воопшто не ми е лесно

Мајката на Душко Тошиќ застана во одбрана на фудбалерот поради драмата која се случила во домот на Карлеуша кога наводно пејачката го пријавила сопругот за семејно насилство. Мајката на Душко тврди дека е упатена во се што се случува и тврди дека нејзиниот син не е насилник. -Слушам што се пишува и верувајте ми како мајка воопшто не ми е лесно. Не

По пријавата за семејно насилство, сопругот на Јелена Карлеуша пред сериозен здравствен предизвик

По пријавата за семејно насилство, сопругот на Јелена Карлеуша пред сериозен здравствен предизвик

Имено, поранешниот фудбалер и спортски менаџер има тежок облик на воспаление на белите дробови, пренесува „Хело“. Душко и Јелена не се огласија по повод овие написи. Нема информација кога и каде се заразил, ниту, пак, има информација дали е хоспитализиран. За потсетување, Душко неодамна се најде во центарот на вниманието по написите дека неговата сопруга

Душко Тошиќ е стабилен, лекарите се откажале од хоспитализација

Душко Тошиќ е стабилен, лекарите се откажале од хоспитализација

Душко Тошиќ е стабилен, лекарите се откажале од хоспитализација Поранешниот српски фудбалски репрезентативец Душко Тошиќ е позитивен на коронавирус, а како што дознава Б92.нет не е во болница и неговата здравствена состојба е стабилна. Извор близок до фудбалскиот менаџер откри дека Душко Тошиќ моментално е во изнајмен стан, каде што е изолиран. Како

Мајката на Душко Тошиќ негира дека тој ја удрил Јелена Карлеуша: „Не е вистина!“

Мајката на Душко Тошиќ негира дека тој ја удрил Јелена Карлеуша: „Не е вистина!“

Николета Тошиќ , мајка на популарниот фудбалер и сопруг на Јелена Карлеуша , Душко Тошиќ, која живее во селото Орловат, ги прокоментира написите дека нејзиниот син ѝ удрилм шлаканица на популарната пејачка, и тоа за време на божиќниот ручек. Имено, госпоѓата Тошиќ тврди дека е упатена во се’ што се случува и тврди дека нејзиниот син не е насилник.

Еве каде се наоѓа Душко Тошиќ по написите дека е позитивен на коронавирус

Еве каде се наоѓа Душко Тошиќ по написите дека е позитивен на коронавирус

Српскиот фудбалер Душко Тошиќ е позитивен на коронавирус , а како што пишуваат српските медиуми не е хоспитализиран и состојбата му е стабилна. Извор близок на фудбалскиот менаџмент откри дека Душко Тошиќ се наоѓа во изнајмен стан во кој е изолиран. Здравствената состојба му е лоша: Душко Тошиќ позитивен на коронавирус Како што е потврдено, Душко иако

Не може повеќе да молчи: Свекрвата на Карлеуша го одврза јазикот, мајката на Душко Тошиќ никој не верува дека изгледа вака

Не може повеќе да молчи: Свекрвата на Карлеуша го одврза јазикот, мајката на Душко Тошиќ никој не верува дека изгледа вака

Не може повеќе да молчи: Свекрвата на Карлеуша го одврза јазикот, мајката на Душко Тошиќ никој не верува дека изгледа вака (ВИДЕО) Мајката на Душко Тошиќ застана во одбрана на фудбалерот поради драмата која се случила во домот на Карлеуша кога наводно пејачката го пријавила сопругот за семејно насилство. Мајката на Душко тврди дека е упатена во се

Новата година лошо му започна: Душко Тошиќ е позитивен на ковид 19 и има тешко воспаление

Новата година лошо му започна: Душко Тошиќ е позитивен на ковид 19 и има тешко воспаление

Непосредно по Божиќната вечер, српските медиуми пишуваа за веста дека во домот на пејачката Јелена Карлеуша се случила вистинска драма. Наводно, по расправија помеѓу неа и сопругот Душко, тој и удрил шлаканица по што пејачката повикала полиција, тврдејки дека фудбалерот два пати и удрил шлаканица и ја плукнал. Поранешниот српски репрезентативец веднаш

Сестрата на Душко Тошиќ изненадена од потегот на Карлеуша: Дали го промени мислењето за Јелена?

Сестрата на Душко Тошиќ изненадена од потегот на Карлеуша: Дали го промени мислењето за Јелена?

Тие дв е очигледно се многу блиски Балканската јавност со денови зборува за наводното насилство во семејната куќа Карлеуша-Тошиќ. Според медиумите, фудбалерот Душко Тошиќ физички ја нападнал пејачката Јелена Карлеуша. Јелена на 7 јануари го пријавила Душко во полиција, тврдејќи дека ја плукнал и ја удрил во лицето. Тошиќ потоа отишол во полициската

СЕ ОГЛАСИЛА КАРЛЕУША ПО ВЕСТА ДЕКА ДУШКО ИМА ТЕЖОК ОБЛИК КОРОНА: Објавила ФОТКА

СЕ ОГЛАСИЛА КАРЛЕУША ПО ВЕСТА ДЕКА ДУШКО ИМА ТЕЖОК ОБЛИК КОРОНА: Објавила ФОТКА

Како што пишуваа медиумите, Тошиќ има запаление на плуќа и тежок облик на оваа болсет. Денес како бомба одекнала веста дека Душко Тошиќ е заразен со коронавирус. Не е познато како и каде се заразил, ни дали е хоспитализиран, а после овие информации се огласила и Јелена Карлеуша. Пејачката не зборувала за состојбата на сопругот, но преку фотка го најавила

СЕ ОГЛАСИЛА КАРЛЕУША ПО ВЕСТА ДЕКА ДУШКО ИМА ТЕЖОК ОБЛИК КОРОНА: Објавила ФОТКА

СЕ ОГЛАСИЛА КАРЛЕУША ПО ВЕСТА ДЕКА ДУШКО ИМА ТЕЖОК ОБЛИК КОРОНА: Објавила ФОТКА

Како што пишуваа медиумите, Тошиќ има запаление на плуќа и тежок облик на оваа болсет. Денес како бомба одекнала веста дека Душко Тошиќ е заразен со коронавирус. Не е познато како и каде се заразил, ни дали е хоспитализиран, а после овие информации се огласила и Јелена Карлеуша. Пејачката не зборувала за состојбата на сопругот, но преку фотка го најавила