притисни ентер »

Пенелопе Круз: Најсреќна сум што сум мајка
Пенелопе Круз: Најсреќна сум што сум мајка

Пенелопе Круз: Најсреќна сум што сум мајка

Љубовта меѓу Пенелопе и Хавиер процвета во 2007 година, кога се сретнале на сетот на филмот “Vicky Cristina Barcelona”... Оттогаш се неразделни, а особена среќа во животот внесоа нивните деца, синот Лео и ќерката Луна. Шпанската глумица секогаш зборува дека фамилијата е на прво место за неа, па затоа и го намали бројот на филмови што ги снима секоја