притисни ентер »

Моделот Џереми Рулеман ненадејно почина на 27-годишна возраст
Моделот Џереми Рулеман ненадејно почина на 27-годишна возраст

Моделот Џереми Рулеман ненадејно почина на 27-годишна возраст

Знам дека ќе се сретнеме повторно еден ден, но во моментот сакам само да го гушнам. Почивај добро Ј., сите те сакаме многу, напиша модниот дизајнер Кристијан Сиријано на социјалните мрежи. Моделот Џереми Рулеман почина на 27-годишна возраст, а причината за смртта засега не е позната. Модниот дизајнер Кристијан Сиријано сподели серија фотографии од

НЕНАДЕЈНО ПОЧИНА 27-ГОДИШЕН МОДЕЛ Причината за смртта е непозната

НЕНАДЕЈНО ПОЧИНА 27-ГОДИШЕН МОДЕЛ Причината за смртта е непозната

Моделот Џереми Рулеман ненадејно почина на 27-годишна возраст. Причината за смртта на младиот американски модел засега е непозната. Рулеман последен пат на Инстаграм се огласил пред три дена. Меѓу првите кои ја објавија веста за неговата смрт е дизајнерот Кристијан Сириано, кој го сметаше Рулеман за своја муза. „Никогаш не сум објавил вакво нешто,

ПРОНАЈДЕН МРТОВ НА 27 ГОДИНИ – светски познатиот модел ги остави сите во шок, „одмори се добро, знам дека ќе се сретнеме повторно“

ПРОНАЈДЕН МРТОВ НА 27 ГОДИНИ – светски познатиот модел ги остави сите во шок, „одмори се добро, знам дека ќе се сретнеме повторно“

ПРОНАЈДЕН МРТОВ НА 27 ГОДИНИ – светски познатиот модел ги остави сите во шок, „одмори се добро, знам дека ќе се сретнеме повторно“ (ФОТО) Моделот Џереми Рулман ненадејно почина на 27-годишна возраст, а причината за смртта се уште не е позната. Џереми имаше богата кариера и соработуваше со светски познати модни дизајнери. Модниот дизајнер Кристијан

Светскиот модел Џереми Рулман ненадејно почина на 27-годишна возраст/ФОТО

Светскиот модел Џереми Рулман ненадејно почина на 27-годишна возраст/ФОТО

Фото: Instagram printscreen/ruehlemann Моделот Џереми Рулман ненадејно почина на 27-годишна возраст, а причината за смртта се уште не е позната. Џереми имаше богата кариера и соработуваше со светски познати модни дизајнери. Модниот дизајнер Кристијан Сириано на својот Инстаграм профил објави фотографија од Рулман за време на една од нивните соработки

Ненадејно починал 27-годишен манекен

Ненадејно починал 27-годишен манекен

Џереми Рулеман претходно студирал психологија, но во 2017 година решил да ја продолжи кариерата како модел Моделот Џереми Рулеман ненадејно починал на 27-годишна возраст. Причината за смртта на младиот американски модел засега е непозната, а меѓу првите кои ја објавија неговата смрт е дизајнерот Кристијан Сириано, кој го сметаше Рулеман за своја муза

Моделот Џереми Рулеман НЕНАДЕЈНО ПОЧИНА на 27-годишна возраст

Моделот Џереми Рулеман НЕНАДЕЈНО ПОЧИНА на 27-годишна возраст

Моделот Џереми Рулеман почина на 27-годишна возраст, а точната причина за смртта засега не е позната. Во неделата, модниот дизајнер Кристијан Сириано сподели серија фотографии од него и Џереми заедно на Инстаграм. View this post on Instagram A post shared by Christian Siriano (@csiriano) – Никогаш не сум објавил вакво нешто, но навистина е тешко да

Моделот Џереми Рулеман НЕНАДЕЈНО ПОЧИНА на 27-годишна возраст

Моделот Џереми Рулеман НЕНАДЕЈНО ПОЧИНА на 27-годишна возраст

Моделот Џереми Рулеман почина на 27-годишна возраст, а точната причина за смртта засега не е позната. Во неделата, модниот дизајнер Кристијан Сириано сподели серија фотографии од него и Џереми заедно на Инстаграм. View this post on Instagram A post shared by Christian Siriano (@csiriano) – Никогаш не сум објавил вакво нешто, но навистина е тешко да

Моделот Џереми Рулеман ненадејно почина на 27-годишна возраст

Моделот Џереми Рулеман ненадејно почина на 27-годишна возраст

Знам дека ќе се сретнеме повторно еден ден, но во моментов сакам само да го гушнам. Почивај добро Ј., сите те сакаме многу, напиша модниот дизајнер Кристијан Сарано на социјалните мрежи. Моделот Џереми Рулеман почина на 27-годишна возраст, а причината за смртта засега не е позната. Модниот дизајнер Кристијан Сириано сподели серија фотографии од него

Почина моделот Џереми Руелман

Почина моделот Џереми Руелман

Моделот Џереми Руелман почина на 27 години. Тажната вест ја сподели неговиот пријател модниот дизајнер Кристиан Сириано, а засега причината за смртта не е позната. View this post on Instagram A post shared by Christian Siriano (@csiriano) „Тешко ми е затоа што изгубив голем пријател. Џереми беше најубавиот маж кого го познавав. Имаше љубов за сите

Моделот Џереми Рулеман ненадејно почина на 27-годишна возраст

Моделот Џереми Рулеман ненадејно почина на 27-годишна возраст

Моделот Џереми Рулеман ненадејно почина на 27-годишна возраст К. А. Пред 2 минути Фото: Инстаграм Моделот Џереми Рулеман почина на 27-годишна возраст , а причината за смртта на овој млад човек сѐ уште не е објавена, пишува „Дејли мејл“ . Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber View this post on Instagram A post shared by Jeremy Ruehlemann (@ruehlemann)