притисни ентер »

Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Полицијата поднесе кривична пријава против педесетгодишниот П.К. од Битолско поради сомнеж дека силувал петнаесетгодишно девојче од Битола. МВР соопшти дека настанот се случил во близина на улицата Раштанска во Битола во такси-возило, кое било управувано од страна на осомничениот. извор: Makfax Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Полицијата поднесе кривична пријава против педесетгодишниот П.К. од битолско, поради сомнеж дека силувал петнаесетгодишно девојче од Битола. МВР соопшти дека настанот се случил во близина на улицата “Раштанска” во Битола, во такси возило, кое било управувано од страна на осомничениот. Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Битола: Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче

Битола: Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче

Полицијата поднесе кривична пријава против педесетгодишниот П.К. од Битолско поради сомнеж дека силувал петнаесетгодишно девојче од Битола. МВР соопшти дека настанот се случил во близина на улицата Раштанска во Битола во такси-возило, кое било управувано од страна на осомничениот. Битола: Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче

Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Педесетгодишен таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Полицијата поднесе кривична пријава против педесетгодишниот П.К. од битолско, поради сомнеж дека силувал петнаесетгодишно девојче од Битола. МВР соопшти дека настанот се случил во близина на улицата “Раштанска” во Битола, во такси возило, кое било управувано од страна на осомничениот. Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени

ТАКСИСТ СИЛУВАЛ ТИНЕЈЏЕРКА: Хорор во Битола – 50 годишен таксист силувал тинејџерка!

ТАКСИСТ СИЛУВАЛ ТИНЕЈЏЕРКА: Хорор во Битола – 50 годишен таксист силувал тинејџерка!

Полицијата поднесе кривична пријава против педесетгодишниот П.К. од битолско, поради сомнеж дека силувал петнаесетгодишно девојче од Битола. МВР соопшти дека настанот се случил во близина на улицата “Раштанска” во Битола, во такси возило, кое било управувано од страна на осомничениот. The post ТАКСИСТ СИЛУВАЛ ТИНЕЈЏЕРКА: Хорор во Битола – 50 годишен

Таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Таксист силувал 15-годишно девојче во Битола

Секторот за внатрешни работи Битола поднесе кривична пријава против 50-годишниот П.К.од село Породин-битолско поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „силување“. На 24.05.2018 година во Битола во близина на улицата „Раштанска”, во такси возило, управувано од пријавениот, истиот извршил други полови дејствија врз 15-годишна малолетничка

Кривична за битолчанец, силувал 15 годишно девојче

Кривична за битолчанец, силувал 15 годишно девојче

Секторот за внатрешни работи Битола поднесе кривична пријава против П.К.(50) од село Породин-битолско поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “силување“. На 24.05.2018 година во Битола во близина на улицата “Раштанска”, во такси возило, управувано од пријавениот, истиот извршил други полови дејствија врз 15 годишна малолетничка

Кривична за битолчанец, силувал 15 годишно девојче

Кривична за битолчанец, силувал 15 годишно девојче

Кривична за битолчанец, силувал 15 годишно девојче Секторот за внатрешни работи Битола поднесе кривична пријава против П.К.(50) од село Породин-битолско поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “силување“. На 24.05.2018 година во Битола во близина на улицата “Раштанска”, во такси возило, управувано од пријавениот, истиот извршил