притисни ентер »

Џовинаци призна дека веќе е под притисок
Џовинаци призна дека веќе е под притисок

Џовинаци призна дека веќе е под притисок

Антонио Џовинаци призна дека веќе почнал за чувствува притисок од Алфа Ромео. Поранешниот Формула 1 возач Џеј Џеј Лехто неодамна изјави дека италијанецот може да биде заменет доколку наскоро не почне да носи резултати во швајцарската екипа. „ЧУВСТВУВАМ ГОЛЕМ ПРИТИСОК ОД МОИТЕ ИТАЛИЈАНЦИ ЗА ДА ГИ ОСВОЈАМ ПРВИТЕ ПОЕНИ. ЗНАМ ДЕКА СРЕЌАТА НЕ БЕШЕ НА МОЈА