притисни ентер »

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје
Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Пронајдено е починат германски државјанин  во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје  вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.„Кленоец“ бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој во Скопје. Смрт без видливи траги на насилство

Германец пронајден мртов во куќа во Скопје

Германец пронајден мртов во куќа во Скопје

57-годишен државјанин на Германија бил пронајден мртов во куќа во скопската населба Хром, соопшти Министерството за внатрешни работи. -Вчера во 20:37 часот во СВР Скопје било пријавено дека дека во куќа на ул.„Кленоец” бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој во Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал

МРТОВ ГЕРМАНЕЦ ПРОНАЈДЕН ВО СКОПЈЕ На телото немало видливи траги на насилство

МРТОВ ГЕРМАНЕЦ ПРОНАЈДЕН ВО СКОПЈЕ На телото немало видливи траги на насилство

Пронајдено е починат германски државјанин  во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. „Во СВР Скопје  вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.„Кленоец” бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој во Скопје. Смрт без видливи траги на насилство

Починато лице пронајдено во Ќерамидница- телото на обдукција

Починато лице пронајдено во Ќерамидница- телото на обдукција

Починато лице пронајдено во Ќерамидница- телото на обдукција На 21.09.2022 во 22.50 часот во Полициската станица Гази Баба било пријавено дека во домот во населба Ќерамидница-Скопје бил пронајден починат М.П.(70) од Скопје. Смрт констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.

Маж од Германија пронајден починат во куќа во Скопје

Маж од Германија пронајден починат во куќа во Скопје

Вчера во 20.37 часот во СВР Скопје било пријавено дека дека во куќа на ул.„Кленоец" бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој во Скопје. Вчера во 20.37 часот во СВР Скопје било пријавено дека дека во куќа на ул.„Кленоец" бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој во Скопје. Смрт без видливи

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

– Во СВР Скопје  вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.„Кленоец“ бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој во Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција, посочуваат од МВР.

Пронајден починат Германец во куќа во Скопје

Пронајден починат Германец во куќа во Скопје

Пронајден е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје  вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.„Кленоец“ бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој во Скопје. Смрт без видливи траги на насилство

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје Пронајдено е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.„Кленоец“ бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија,

Германец пронајден мртов во куќа во Хром

Германец пронајден мртов во куќа во Хром

Германец пронајден мртов во куќа во Хром Ж.Н. Пред 4 минути Фото: МИА 57-годишен државјанин на Германија бил пронајден мртов во куќа во скопската населба Хром, соопшти полицијата. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber „Вчера во 20:37 часот во СВР Скопје било пријавено дека дека во куќа на ул.„Кленоец” бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна