притисни ентер »

Секси СЕВЕРИНА ја „запали“ публиката на промоцијата на новиот албум
Секси СЕВЕРИНА ја „запали“ публиката на промоцијата на новиот албум

Секси СЕВЕРИНА ја „запали“ публиката на промоцијата на новиот албум

Северина вчеравечер го промовираше новиот албум ,,Хало” во клубот ,,Опера” во Загреб. Клубот, според хрватските медиуми бил преполн со фанови на Северина, како и нејзини колеги и лица од јавниот живот, кои дошле да и дадат поддршка на музичката ѕвезда. Северина се појави на промоцијата со својот сопруг Игор Којиќ. На сцената таа се појави во секси

Северина го полуде Загреб ГАЛЕРИЈА

Северина го полуде Загреб ГАЛЕРИЈА

Северина вчеравечер го промовираше новиот албум ,,Хало” во клубот ,,Опера” во Загреб. Клубот , според хрватските медиуми бил преполн со фанови на Северина, како и нејзини колеги и лица од јавниот живот , кои дошле да и дадат поддршка на музичката ѕвезда. Северина се појави на промоцијата со својот сопруг Игор Којиќ. На сцената таа се појави во секси

Северина во секси комбинација на промотивен концерт во Загреб

Северина во секси комбинација на промотивен концерт во Загреб

Клубот , според хрватските медиуми бил преполн со фанови на Северина , како и нејзини колеги и лица од јавниот живот , кои дошле да и дадат поддршка на музичката ѕвезда. Северина се појави на промоцијата со својот сопруг Игор Којиќ. На сцената таа се појави во секси комбинација на жолт фустан и чизми , со кој се нагласи убавата фигура на Северина.