притисни ентер »

Ванда Нара повторно ги „збудале“ своите фанови
Ванда Нара повторно ги „збудале“ своите фанови

Ванда Нара повторно ги „збудале“ своите фанови

Ванда Икарди не престанува да ја провоцира јавноста со провокативни фотографии на социјалните мрежи. Додека нејзиниот сопруг е во Париз таа позираше топлес на Инстаграм Позираше гола до струк, а градите ги покри со рацете. Таа на фотографијата која за еден ден собра 100 илјади „лајка“, напиша „Денеска сум во Париз, а вие?“. View this post on Instagram

Ванда Икарди ги почести фановите си уште една разголена фотографија

Ванда Икарди ги почести фановите си уште една разголена фотографија

Ванда Икарди не престанува да ја провоцира јавноста со провокативни фотографии на социјалните мрежи. Додека нејзиниот сопруг е во Париз таа позираше топлес на Инстаграм Позираше гола до струк, а градите ги покри со рацете.

Фановите на Ванда Икарди во еуфорија: Атрактивната Аргентинка ги почести со нова фотка

Фановите на Ванда Икарди во еуфорија: Атрактивната Аргентинка ги почести со нова фотка

Што ќе каже Мауро на ова? Ванда Икарди не престанува да ја шокира јавноста со своите провокативни фотографии. View this post on Instagram 🐾 A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Nov 6, 2019 at 5:18am PST Таа ја искористила посетата на својот сопруг во Париз за да се пофали со најновата фотка на Инстаграм. View this post on Instagram I need

Ванда Нара повторно ги „збудале“ фановите – Денеска сум во Париз, а вие?

Ванда Нара повторно ги „збудале“ фановите – Денеска сум во Париз, а вие?

Сопругата и менаџер на ѕвездата на Пари Сен Жермен, Мауро Икарди, Ванда Нара повторно ги збудале фановите, откако на „инстаграм“ објави нова провокативна фотографија. Таа на фотографијата која за еден ден собра 100 илјади „лајка“, напиша „Денеска сум во Париз, а вие?“. View this post on Instagram I’m in Paris today and you ? A post shared by Wanda