притисни ентер »

НЕ БИЛА ПРЕТЕПАНА, ТУКУ ДОКТОРИТЕ ЈА УНАКАЗИЛЕ: Ава Карабатиќ помодрена
НЕ БИЛА ПРЕТЕПАНА, ТУКУ ДОКТОРИТЕ ЈА УНАКАЗИЛЕ: Ава Карабатиќ помодрена

НЕ БИЛА ПРЕТЕПАНА, ТУКУ ДОКТОРИТЕ ЈА УНАКАЗИЛЕ: Ава Карабатиќ помодрена

Хрватска старлета Ава Карабатиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографии со вознемирувачка содржина. Имено на фотографиите се гледаат нејзините големи модринки по целото лице и очите, а под нив напиша и детали за настанот. -Крвав ден на заљубените  –  напиша Карабатиќ како коментар. Бројните фанови веднаш се загрижија за старлетата и ја прашаа

Крвав ден на заљубените: Хрватската старлета Ава Карабатиќ претепана! Погледнете како изгледа нејзиното лице!

Крвав ден на заљубените: Хрватската старлета Ава Карабатиќ претепана! Погледнете како изгледа нејзиното лице!

Контроверзната хрватска старлета Ава Карабатиќ пред неколку минути на својот Инстаграм профил сподели фотографии со вознемирувачка содржина. Имено на фотографиите се гледаат нејзините големи модринки по целото лице и очите, а под нив напиша и детали за настанот. -Крвав ден на заљубените  –  напиша Карабатиќ како коментар. Фото: Принтскрин Бројните

KРВAB ДЕН НА ЗАЉУБEHИTE: Mecто љубов, стapлетата дoбилa ќoтeк

KРВAB ДЕН НА ЗАЉУБEHИTE: Mecто љубов, стapлетата дoбилa ќoтeк

Хрватската стapлета Ава Карабатиќ пред неколку минути на својот Инстаграм профил сподели фотографии со вознемиpyвачка содржина. Имено на фотографиите се гледаат нејзините големи мoдринkи по целото лице и очите, а под нив напиша и детали за нacтанот. -Kpвав ден на заљyбените, истакна Карабатиќ во својот опис под фотогpaфиите. Бројните фанови веднаш

Сакала да добие љубов, а добила ќотек за денот на вљубените- познатата хрватска старлета сподели фотографии со крв на сите страни

Сакала да добие љубов, а добила ќотек за денот на вљубените- познатата хрватска старлета сподели фотографии со крв на сите страни

Сакала да добие љубов, а добила ќотек за денот на вљубените- познатата хрватска старлета сподели фотографии со крв на сите страни Хрватската старлета Ава Карабатиќ пред неколку минути на својот Инстаграм профил сподели фотографии со вознемирувачка содржина. Имено на фотографиите се гледаат нејзините големи модринки по целото лице и очите, а под нив

Наместо љубов, добила отоци и модринки за денот на вљубените: Познатата хрватска старлета Ава Карабатиќ брутално изобличена?

Наместо љубов, добила отоци и модринки за денот на вљубените: Познатата хрватска старлета Ава Карабатиќ брутално изобличена?

Познатата хрватска старлета и претседателски кандидат на последните избори во Хрватска, Ава Карабатиќ вчеравечер на својот Инстаграм профил сподели фотографии со вознемирувачка содржина. Имено, на фотографиите се гледаат нејзините големи модринки по целото лице и очите, а под нив напиша и детали за настанот. „Крвав ден на вљубените“ – напишала Карабатиќ