притисни ентер »

Го урна интернетот: Најмладата милјардерка на светот се сликаше гола
Го урна интернетот: Најмладата милјардерка на светот се сликаше гола

Го урна интернетот: Најмладата милјардерка на светот се сликаше гола

Реалити ѕвездата Кајли Џенер, која успеа до својата 22. година да стане најмлада милјардерка на светот, неодамна се сликаше за новото издание на магазинот „Плејбој“ и тоа во прегратка на својот партнер, Раперот Тревис Скот. Она што посебно ги воодушеви нејзините фанови, кои имаа можност да ја видат фотографијата на Инстаграм, е фактот што таа е целсно

За првпат позирала целосно гола: “Тешка“ е милијарда долари, а има само 22 години

За првпат позирала целосно гола: “Тешка“ е милијарда долари, а има само 22 години

Кајли Џенер не престанува да привлекува внимание во сите светски медиуми. Милијардерката и ријалити ѕвезда, Кајли Џенер позирала целосно гола во прегратка на своето момче Травис Скот. Фотографијата која ја објавила на Инстаграм била како најава за идната соработка со “Плејбој“. Парот наводно позирал заедно за целиот едиторијал, а лансирањето на бројот

ИМА 22 ГОДИНИ И ПРВПАТ Е ГОЛА ПРЕД КАМЕРА: Кајли се топи во прегратки на Тревис

ИМА 22 ГОДИНИ И ПРВПАТ Е ГОЛА ПРЕД КАМЕРА: Кајли се топи во прегратки на Тревис

Иако досега позирала разголена, никогаш не била целосно гола пред очи на јавноста Кајли Џенер, но и нејзиното цело семејство, постојано го привлекуваат, а и очигледно им годи кога го имаат вниманието на јавноста. Таа на Инстаграм објави нова фотографија на која може да се види дека е целосно гола во прегратките на Тревис Скот. Парот најавува дека со

Кајли Џенер се соблече сосема гола за „Плејбој“ ФОТО

Кајли Џенер се соблече сосема гола за „Плејбој“ ФОТО

Најмладата милијардерка на светот, овојпат направи чекор подалеку, па се фотографираше сосема гола за магазинот „Плејбој“. Кајли Џенер се соблече сосема гола и со своето момче, раперот Тревис Скот, позираше за новиот број на американскиот „Плејбој“. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира

Милијардерката Кајли Џенер позираше „пиштол гола“ во прегратката на саканиот

Милијардерката Кајли Џенер позираше „пиштол гола“ во прегратката на саканиот

фото:инстаграм Кајли Џенер не престанува да го привлекува вниманието на медиумите. Милијардерката и ријалити ѕвезда позираше целосно гола во прегратките на своето момче Тревис Скот. Таа на Инстаграм објави гола фотографија од себе како најава за нова соработка со „Плејбој“. Двојката, наводно, позирала на целиот едиторијал заедно, а наскоро се очекува

Кајли Џенер се соблече и позираше за ,,Плејбој”

Кајли Џенер се соблече и позираше за ,,Плејбој”

Кајли Џенер се соблече целосно гола и со нејзиниот дечко Тревис Скот позираа за Плејбој. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет милиони фанови. На фотографијата Кајли Џенер носи само каубојски шешир, а тој нежно ја гушка. When Houston

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој (ФОТО) Кајли Џенер се соблече целосно гола и со нејзиниот дечко Тревис Скот позираа за Плејбој. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет милиони фанови. На фотографијата Кајли Џенер носи само каубојски

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој

Кајли Џенер се соблече целосно гола и со нејзиниот дечко Тревис Скот позираа за Плејбој. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет милиони фанови. На фотографијата Кајли Џенер носи само каубојски шешир, а тој нежно ја гушка View this post

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој

Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет милиони фанови. На фотографијата Кајли Џенер носи само каубојски шешир, а тој нежно ја гушка. View this post on Instagram When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon A post shared by Kylie