притисни ентер »

Твиги: Кардашијан се виновни што денес ЖЕНИТЕ ИЗГЛЕДААТ КАКО ВЕРВЕРИЦИ
Твиги: Кардашијан се виновни што денес ЖЕНИТЕ ИЗГЛЕДААТ КАКО ВЕРВЕРИЦИ

Твиги: Кардашијан се виновни што денес ЖЕНИТЕ ИЗГЛЕДААТ КАКО ВЕРВЕРИЦИ

виги е една од најлегендарните манекенки кои некогаш се појавиле. За неа може да се рече дека е модна икона на 1960-тите и веројатно предводник на сите супермодели што ќе дојдат после неа. Со нејзиното појавување се поставија нови стандардни на убавина, па оттогаш на пистата гледаме слаби модели, со андроген изглед - комплетна спротивност на дотогашните

Твиги: Кардашијан се виновни што денес ЖЕНИТЕ ИЗГЛЕДААТ КАКО ВЕРВЕРИЦИ

Твиги: Кардашијан се виновни што денес ЖЕНИТЕ ИЗГЛЕДААТ КАКО ВЕРВЕРИЦИ

виги е една од најлегендарните манекенки кои некогаш се појавиле. За неа може да се рече дека е модна икона на 1960-тите и веројатно предводник на сите супермодели што ќе дојдат после неа. Со нејзиното појавување се поставија нови стандардни на убавина, па оттогаш на пистата гледаме слаби модели, со андроген изглед - комплетна спротивност на дотогашните

Твиги: Кардашијан се виновни што денес жените изгледаат како верверици

Твиги: Кардашијан се виновни што денес жените изгледаат како верверици

Твиги е една од најлегендарните манекенки кои некогаш се појавиле. За неа може да се рече дека е модна икона на 1960-тите и веројатно предводник на сите супермодели што ќе дојдат после неа. View this post on Instagram A post shared by (@peace_and_rock_n_roll) onDec 1, 2019 at 6:34am PST Со нејзиното појавување се поставија нови стандардни на убавина,

Мајка му беше секс-симбол во 90-тите, а тој мами женски воздишки

Мајка му беше секс-симбол во 90-тите, а тој мами женски воздишки

Памела Андерсон и во своите 50-ти важи за секс-симбол, која публиката ја памети по нејзината неповторлива улога во серијата „Чувари на плажата“. Таа беше во бурна љубовна врска со музичарот Томи Ли, а со него ги доби двата сина Брендон Томас и Дилан Џегер. Нивниот брак беше турбулентен, исполнет и со страст и со агресија, со обвинувања за насилство

БРУТАЛНО СЕКСИ: Синот на познатиот секс-симбол е вистински магнет за жени

БРУТАЛНО СЕКСИ: Синот на познатиот секс-симбол е вистински магнет за жени

Памела Андерсон и во своите 50-ти важи за секс-симбол, која публиката ја памети по нејзината неповторлива улога во серијата „Чувари на плажата“. Таа беше во бурна љубовна врска со музичарот Томи Ли, а со него ги доби двата сина Брендон Томас и Џегер Ли. Нивниот брак беше турбулентен, исполнет и со страст и со агресија, со обвинувања за насилство и

Девојката на Кијану Ривс искрено за косата: Седа сум од 20 години...

Девојката на Кијану Ривс искрено за косата: Седа сум од 20 години...

Една од вестите што ја одбележа оваа година на изминување е таа дека Кијану Ривс конечно има девојка. Иако обожавателите ширум светот се израдуваа што омилениот анти-холивудски актер е среќен, сепак многумина го коментираа изгледот на неговата избраничка, уметницата Александра Грант. View this post on Instagram A post shared by Autre Magazine (@autremagazine)

За неа велат дека е најубава помеѓу сопругите на фудбалерите, а кога ќе ги погледнете фотките се ќе ви стане јасно

За неа велат дека е најубава помеѓу сопругите на фудбалерите, а кога ќе ги погледнете фотките се ќе ви стане јасно

Украинката Виторија Варга многумина ја сметаат за најубава жена на фудбалер насветот, а повеќе од сигурно е дека штом фрлите поглед на нејзините фотографии на социјалните мрежи сигурно ќе се согласите. Преубавата Викторија е сопруга на познатиот италијански фудбалер Грацијан Пелеа. Тој е поранешен репрезентативец на Италија , но во 2016 се пресели