притисни ентер »

Купот отворен за сите!
Купот отворен за сите!

Купот отворен за сите!

Навивачките групи на сите учесници можат без ограничувања да присуствуваат на завршницата од Купот на Македонија што од 15 до 17 февруари ќе се одржи во Гевгелија. Блок билет за четвртфиналните дуели чини 200 денари, а за полуфиналните и финалето по 100 денари. Едно лице може да купи максимум три билети. Со ова се отвора можност да видиме навивачки