притисни ентер »

Најубавите летни стајлинзи на Кејт Мидлтон: Војвотката едноставно обожува фустани и одлично и стојат!
Најубавите летни стајлинзи на Кејт Мидлтон: Војвотката едноставно обожува фустани и одлично и стојат!

Најубавите летни стајлинзи на Кејт Мидлтон: Војвотката едноставно обожува фустани и одлично и стојат!

Кејт важи за една од иконите на стилот, и повеќе од останатите претпочита едно парче облека… Војвотката од Кембриџ е позната по автентичното кралско однесување, но и по облекувањето кое му личи на член на кралското семејство, но со допир на свежина и личен печат што го внесува во своите стајлинзи. View this post on Instagram BBC A post shared by HRH

Најубавите летни стајлинзи на Кејт Мидлтон: Војвотката го обожава ова модно парче и одлично ѝ стои!

Најубавите летни стајлинзи на Кејт Мидлтон: Војвотката го обожава ова модно парче и одлично ѝ стои!

Војвотката од Кембриџ е позната по своето автентично кралско држење, но и облекување кое ѝ прилега на членка на кралското семејство, со нота на свежина и личен печат кој го внесува во сите свои стајлинзи. View this post on Instagram BBC A post shared by HRH The Duchess of Cambridge (@katemiddletonofficial1) on Jul 14, 2020 at 1:26am PDT Нејзините стајлинзи

Најдобрите летни модни комбинации на Кејт Мидлтон!

Најдобрите летни модни комбинации на Кејт Мидлтон!

Војвотката од Кембриџ е позната по автентичното кралско однесување, но и по нејзините фустани, кој му прилегаат на член на кралското семејство, но со допир на свежина и личен печат што го носи на своите стајлинзи. View this post on Instagram BBC A post shared by HRH The Duchess of Cambridge (@katemiddletonofficial1) on Jul 14, 2020 at 1:26am PDT View