притисни ентер »

Како да го надминете стравот од летање?
Како да го надминете стравот од летање?

Како да го надминете стравот од летање?

Повеќето од нас едвај чекаат да дојде време за летниот одмор, но стравот од летање може да додаде доза анксиозност на целото уживање. Погледнете неколку совети кои ќе ви помогнат барем малку да го надминете овој страв. Разговарајте со стјуардот Најискусни патници се токму оние чија работа е секојдневно да летаат од една дестинација до друга. Нивна